AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

19. Festiwal Reggae na Piaskach 

Rozrywka i kultura

Przed nami kolejna odsłona kultowego festiwalu „Reggae na Piaskach”. W tym roku odbędzie się on w dniach 19-20 lipca 2019, a to jakie atrakcje przygotowali dla Was organizatorzy możecie przeczytać poniżej. 

Międzynarodowy Festiwal Reggae na Piaskach jest jedną z najpopularniejszych w Polsce plenerowych imprez muzycznych, promujących najbardziej wartościowe dokonania kultury reggae. To autorski, niekomercyjny projekt realizowany przez Stowarzyszenie „Strefa Kultury”, ciągle rozwijany i udoskonalany. Festiwal prezentuje dokonania polskich i zagranicznych artystów z kręgu kultury reggae.

Poniżej przedstawiamy część artystów, którzy wystąpią podczas Festiwalu:

Rootz Underground
Stephen Newland
The ВЙО
Dubska
Johny Rockers
Bakshish
Jafia

Reggae na Piaskach to nie tylko spora dawka muzyki i emocji. Co roku organizowany jest także Konkurs Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka, który jest nierozerwalnie związany z Festiwalem Reggae na Piaskach. Jest to impreza skierowana do polskich zespołów rozpoczynających swoją przygodę z muzyką. Organizatorzy wybierają spośród nadesłanych zgłoszeń zespoły, które występują na dużej scenie przed festiwalową publicznością, która dokonuje w indywidualnym głosowaniu wyboru laureata. Zwycięski zespół otrzymuje nagrody rzeczowe, materiały promocyjne, efektowną statuetkę i zaproszenie za rok na festiwal.

W tym roku w konkursie wezmą udział: 

BIG UP
GREEN ROOTS
PULSE GENERATION
ROOTS SOLDIERS

 

REKLAMA
Julia Latajka

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Niedziela
Czerwiec 2020
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Ariadny, Jarosława, Roberta