AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

„Małe serca dla wielkich serc” w SP 9

Nauka

Już rozpoczeły się długo wyczekiwane wakacje. Po kolejnym, pracowitym roku szkolnym, wielu innowacyjnych działaniach i ciekawych projektach, nadszedł czas wypoczynku i błogiego lenistwa. Ostatnie dni nauki były odpowiednim momentem na dokonanie podsumowań.

Galeria zdjęć


W podejmowaniu twórczych inicjatyw realizowanych w ostrowskiej dziewiątce, duży wkład mieli rodzice i ludzie dobrej woli, którzy z pewnością zasługują na zaszczytny tytuł „Przyjaciela Szkoły” i szczere podziękowania. Okazją do wyrażenia wdzięczności wobec wszystkich włączających się w kształtowanie szkolnej rzeczywistości, stał się koncert pod hasłem „Małe serca dla wielkich serc”. To cykliczne przedsięwzięcie organizowane przez dyrekcję, nauczycieli i uczniów na stałe wpisało się w kalendarz pracy SP9. Bogaty repertuar utworów instrumentalnych i wokalnych podkreślił uroczysty charakter czwartkowego spotkania.

W tym roku z zaproszenia skorzystali nie tylko rodzice uczniów, ale również Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej – pan Zygmunt Banasiak oraz przedstawiciele Policji – nadkomisarz pan Krzysztof Kula i sierżant sztabowy pan Piotr Owsiak. Artystyczne przedsięwzięcie rozpoczęła dyrektor szkoły pani Justyna Uciechowska, która w swym przemówieniu zwróciła uwagę na wiele zakończonych już inwestycji oraz podkreśliła znaczenie trwającego obecnie remontu toalet i wymiany instalacji.

Po części oficjalnej był czas na słodki poczęstunek i rozmowy przy filiżance kawy. Pamiętając o tym, że dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca, celebrujmy każdy dzień, tak, by wieczorem móc powiedzieć: „dzisiaj uczyniłem gest miłości wobec drugiego”.

Inf. S.Napieralska i I.Trelka

REKLAMA
Tuba Redaktor

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

1
Czwartek
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Heloizy, Igora, Remigiusza
REKLAMA