AKTUALNOŚCIPowiatGm. Ostrów WlkpGm. RaszkówGm. OdolanówGm. SośnieGm. PrzygodziceGm. SieroszewiceGm. Nowe Skalmierzyce

Kulturalnie na Dniach Miasta Nowe Skalmierzyce

Gm. Nowe Skalmierzyce

Pracownicy i podopieczni Centrum Kultury oraz Biblioteki Publicznej w Nowych Skalmierzycach mocnym akcentem zaznaczyli swój udział w Dniach Miasta Nowe Skalmierzyce.

Dni Miasta rozpoczęły się już w piątek 28.06 i trwały do niedzieli 30.06. Oprócz wielu atrakcji nie mogło zabraknąć występów artystycznych. W sobotę zaprezentowano program artystyczny dzieci i młodzieży ze studia wokalnego prowadzonego przez Monikę Walczak oraz ze studia tanecznego grupy Say Chesse oraz Say Chesse Kids prowadzonych przez instruktorkę zajęć tanecznych Annę Dąbrowską. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności przed występem gwiazdy wieczoru - grupy Wanda i Banda.

Przez dwa dni funkcjonowało stoisko promocyjne skalmierzyckiego Centrum Kultury, na którym instruktorka zajeć plastycznych Katarzyna Jarząb malowała buźki, a dzieci mogły spędzić czas tworząc własne dzieła: malując, rysując bądź kolorując przygotowane obrazki.

W imieniu dyrekcji Centrum Kultury oraz Biblioteki Publicznej składamy podziekowania wszystkim pracownikom za okazaną pomoc i zaangażowanie w organizację tak dużego wydarzenia. W szczególności dziękujemy: Michalinie Wilczurze, Kamili Popiołek, Renacie Cempel, Agnieszce Sipce Dutkowskiej i Katarzynie Jarząb.

 

Fot. CK BP Nowe Skalmierzyce

REKLAMA
Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

29
Wtorek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Michaliny, Michała, Rafała
REKLAMA