AKTUALNOŚCIPowiatGm. Ostrów WlkpGm. RaszkówGm. OdolanówGm. SośnieGm. PrzygodziceGm. SieroszewiceGm. Nowe Skalmierzyce

Zakończenie roku artystycznego z Centrum Kultury oraz Biblioteką Publiczną

Gm. Nowe Skalmierzyce

Centrum Kultury oraz Biblioteka Publiczna w Nowych Skalmierzycach podsumowały niezwykle bogaty rok artystyczny piknikiem rodzinnym zorganizowanym w Śliwnikach.

Galeria zdjęć


17 czerwca w Śliwnikach na Zawadach odbył się piknik rodzinny dzieci, które uczestniczyły w zajęciach artystycznych organizowanych przez Centrum Kultury oraz Bibliotekę Publiczną Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce. 

Dzieci wraz z rodzicami mogły wziąć udział w wielu zabawach i konkursach przygotowanych przez Kabaret BZIK, zjeść pyszną kiełbasę z grilla oraz placek drożdżowy. Na zakończenie pikniku dyrektor Centrum Kultury oraz Biblioteki Publicznej Małgorzata Jarosik wraz z instruktorami wręczyła dzieciom dyplomy za udział w zajęciach tanecznych, wokalnych, plastycznych oraz teatralnych. 

W pierwszym roku funkcjonowania Centrum Kultury w Nowych Skalmierzycach utworzyło dwie grupy taneczne SAY CHEESE oraz SAY CHEESE KIDS, dwie grupy wokalne oraz grupę plastyczną i teatralną. Dzieci w ramach zajęć miały okazję występować na wielu koncertach i zawodach m.in. podczas Dni Miasta Nowych Skalmierzyc. 

Centrum Kultury już dzisiaj zaprasza na zapisy na nowy rok szkolny, do swojej siedziby w Nowych Skalmierzycach przy ul. 3 Maja 32.

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

1
Czwartek
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Heloizy, Igora, Remigiusza
REKLAMA