AKTUALNOŚCISportPiłka nożnaŻużelKoszykówkaPiłka ręcznaLekkoatletykaTenis stołowySiatkówkaPozostałe sporty

Znamy terminarz IV ligi na sezon 2019/20

Piłka nożna

Wielkopolski ZPN przedstawił terminarz rundy jesiennej IV ligi. W pierwszej kolejce zaplanowanej na 10-11 sierpnia ostrowskie zespoły wystąpią na wyjazdach - Centra spotka się w Międzychodzie z Wartą, a Ostrovia w Kępnie z Polonią. Pogoń Nowe Skalmierzyce rozpocznie sezon meczem u siebie z Polonią Leszno.

REKLAMA

W zestawie klubów uprawnionych do występu w nadchodzącym seonie w wielkopolskiej IV lidze zaszła jedna zmiana - wskutek wycofania z rozgrywek drużyny Orkanu Śmiłowo jej miejsce zajął najwyżej sklasyfikowany ze spadkowiczów - Sokół Pniewy.

Początek zmagań zaplanowano na 10 sierpnia, a runda jesienna zakończy się 17 listopada.

Terminarz rozgrywek wielkopolskiej IV ligi w sezonie 2019/2020:

KOLEJKA 1 - 10/11 sierpnia
Warta Międzychód - Centra 1946 Ostrów Wlkp.
Victoria Września - KS Opatówek
Victoria Ostrzeszów - Obra 1912 Kościan
Unia Swarzędz - Kotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Lubuszanin Trzcianka
Polonia Kępno - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
LKS Gołuchów - Sokół Pniewy
Pogoń Lwówek - OTPS Winogrady Poznań
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Stainer Polonia Leszno

KOLEJKA 2 - 15 sierpnia
Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Stainer Polonia Leszno
Pogoń Nowe Skalmierzyce - OTPS Winogrady Poznań
Sokół Pniewy - Pogoń Lwówek
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - LKS Gołuchów
Lubuszanin Trzcianka - Polonia Kępno
Kotwica Kórnik - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Obra 1912 Kościan - Unia Swarzędz
KS Opatówek - Victoria Ostrzeszów
Warta Międzychód - Victoria Września

KOLEJKA 3 - 18 sierpnia
Victoria Września - Centra 1946 Ostrów Wlkp.
Victoria Ostrzeszów - Warta Międzychód
Unia Swarzędz - KS Opatówek
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Obra 1912 Kościan
Polonia Kępno - Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów - Lubuszanin Trzcianka
Pogoń Lwówek - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Pniewy
Stainer Polonia Leszno - OTPS Winogrady Poznań

KOLEJKA 4 - 24/25 sierpnia
Centra 1946 Ostrów Wlkp. - OTPS Winogrady Poznań
Sokół Pniewy - Stainer Polonia Leszno
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Lubuszanin Trzcianka - Pogoń Lwówek
Kotwica Kórnik - LKS Gołuchów
Obra 1912 Kościan - Polonia Kępno
KS Opatówek - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Międzychód - Unia Swarzędz
Victoria Września - Victoria Ostrzeszów

KOLEJKA 5 - 31 sierpnia / 1 września
Victoria Ostrzeszów - Centra 1946 Ostrów Wlkp.
Unia Swarzędz - Victoria Września
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Warta Międzychód
Polonia Kępno - KS Opatówek
LKS Gołuchów - Obra 1912 Kościan
Pogoń Lwówek - Kotwica Kórnik
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Lubuszanin Trzcianka
Stainer Polonia Leszno - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
OTPS Winogrady Poznań - Sokół Pniewy

KOLEJKA 6 - 7/8 września
Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Sokół Pniewy
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - OTPS Winogrady Poznań
Lubuszanin Trzcianka - Stainer Polonia Leszno
Kotwica Kórnik - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Obra 1912 Kościan - Pogoń Lwówek
KS Opatówek - LKS Gołuchów
Warta Międzychód - Polonia Kępno
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Victoria Września
Victoria Ostrzeszów - Unia Swarzędz

KOLEJKA 7 - 14/15 września
Unia Swarzędz - Centra 1946 Ostrów Wlkp.
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Victoria Ostrzeszów
Polonia Kępno - Victoria Września
LKS Gołuchów - Warta Międzychód
Pogoń Lwówek - KS Opatówek
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Obra 1912 Kościan
Stainer Polonia Leszno - Kotwica Kórnik
OTPS Winogrady Poznań - Lubuszanin Trzcianka
Sokół Pniewy - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.

KOLEJKA 8 - 18 września
Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Lubuszanin Trzcianka - Sokół Pniewy
Kotwica Kórnik - OTPS Winogrady Poznań
Obra 1912 Kościan - Stainer Polonia Leszno
KS Opatówek - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Warta Międzychód - Pogoń Lwówek
Victoria Września - LKS Gołuchów
Victoria Ostrzeszów - Polonia Kępno
Unia Swarzędz - Tarnovia Tarnowo Podgórne

KOLEJKA 9 - 21/22 września
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Centra 1946 Ostrów Wlkp.
Polonia Kępno - Unia Swarzędz
LKS Gołuchów - Victoria Ostrzeszów
Pogoń Lwówek - Victoria Września
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Warta Międzychód
Stainer Polonia Leszno - KS Opatówek
OTPS Winogrady Poznań - Obra 1912 Kościan
Sokół Pniewy - Kotwica Kórnik
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Lubuszanin Trzcianka

KOLEJKA 10 - 28/29 września
Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Lubuszanin Trzcianka
Kotwica Kórnik - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Obra 1912 Kościan - Sokół Pniewy
KS Opatówek - OTPS Winogrady Poznań
Warta Międzychód - Stainer Polonia Leszno
Victoria Września - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Victoria Ostrzeszów - Pogoń Lwówek
Unia Swarzędz - LKS Gołuchów
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polonia Kępno

KOLEJKA 11 - 5/6 października
Polonia Kępno - Centra 1946 Ostrów Wlkp.
LKS Gołuchów - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Pogoń Lwówek - Unia Swarzędz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Victoria Ostrzeszów
Stainer Polonia Leszno - Victoria Września
OTPS Winogrady Poznań - Warta Międzychód
Sokół Pniewy - KS Opatówek
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Obra 1912 Kościan
Lubuszanin Trzcianka - Kotwica Kórnik

KOLEJKA 12 - 12/13 października
Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Kotwica Kórnik
Obra 1912 Kościan - Lubuszanin Trzcianka
KS Opatówek - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Warta Międzychód - Sokół Pniewy
Victoria Września - OTPS Winogrady Poznań
Victoria Ostrzeszów - Stainer Polonia Leszno
Unia Swarzędz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Pogoń Lwówek
Polonia Kępno - LKS Gołuchów

KOLEJKA 13 - 19/20 października
LKS Gołuchów - Centra 1946 Ostrów Wlkp.
Pogoń Lwówek - Polonia Kępno
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Stainer Polonia Leszno - Unia Swarzędz
OTPS Winogrady Poznań - Victoria Ostrzeszów
Sokół Pniewy - Victoria Września
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Warta Międzychód
Lubuszanin Trzcianka - KS Opatówek
Kotwica Kórnik - Obra 1912 Kościan

KOLEJKA 14 - 26/27 października
Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Obra 1912 Kościan
KS Opatówek - Kotwica Kórnik
Warta Międzychód - Lubuszanin Trzcianka
Victoria Września - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Victoria Ostrzeszów - Sokół Pniewy
Unia Swarzędz - OTPS Winogrady Poznań
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Stainer Polonia Leszno
Polonia Kępno - Pogoń Nowe Skalmierzyce
LKS Gołuchów - Pogoń Lwówek

KOLEJKA 15 - 2/3 listopada
Pogoń Lwówek - Centra 1946 Ostrów Wlkp.
Pogoń Nowe Skalmierzyce - LKS Gołuchów
Stainer Polonia Leszno - Polonia Kępno
OTPS Winogrady Poznań - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sokół Pniewy - Unia Swarzędz
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Victoria Ostrzeszów
Lubuszanin Trzcianka - Victoria Września
Kotwica Kórnik - Warta Międzychód
Obra 1912 Kościan - KS Opatówek

KOLEJKA 16 - 9/10 listopada
Centra 1946 Ostrów Wlkp. - KS Opatówek
Warta Międzychód - Obra 1912 Kościan
Victoria Września - Kotwica Kórnik
Victoria Ostrzeszów - Lubuszanin Trzcianka
Unia Swarzędz - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Sokół Pniewy
Polonia Kępno - OTPS Winogrady Poznań
LKS Gołuchów - Stainer Polonia Leszno
Pogoń Lwówek - Pogoń Nowe Skalmierzyce

KOLEJKA 17 - 16/17 listopada
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Centra 1946 Ostrów Wlkp.
Stainer Polonia Leszno - Pogoń Lwówek
OTPS Winogrady Poznań - LKS Gołuchów
Sokół Pniewy - Polonia Kępno
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka - Unia Swarzędz
Kotwica Kórnik - Victoria Ostrzeszów
Obra 1912 Kościan - Victoria Września
KS Opatówek - Warta Międzychód

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Sobota
Sierpień 2019
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Bartosza, Jerzego, Maliny