AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przyjedzie do Ostrowa

Miasto

Skąd mam wziąć pieniądze na założenie firmy? Szukam środków na kurs prawa jazdy? Chcę wymienić stary piec, czy dostanę dofinansowanie? Moim marzeniem jest własne przedszkole, czy mam szanse na dotację? - odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można otrzymać od specjalistów w Mobilnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich.

REKLAMA

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich pojawi się w Ostrowie Wielkopolskim we wtorek 3 września w Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości ul. Budowlanych 5 (parter). Podczas konsultacji będzie można dowiedzieć się, jakie wsparcie można otrzymać z Funduszy Europejskich m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój. Uczestnicy spotkania będą mogli uzyskać informacje na temat bezpłatnych szkoleń, jak również możliwości dofinansowania projektów realizowanych przez społeczności lokalne.

Spotkania skierowane są do osób fizycznych, przedsiębiorców, przedstawicieli społeczności lokalnej i organizacji pozarządowych oraz wszystkich zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania z Funduszy Europejskich. Inspirować do sięgania po unijne wsparcie będą specjaliści, na co dzień pracujący w Wielkopolskich Punktach informacyjnych. Spotkania w Mobilnych Punktach Informacyjnych to okazja, by pytać o wszystko, co dotyczy Funduszy Europejskich – przygotowania i pisania projektów czy aktualnych naborów wniosków konkursowych. Żadna ulotka, folder czy informacja na stronie internetowej nie zastąpi spotkania i rozmowy z „żywym człowiekiem”, który zagubionym w tematyce Funduszy Europejskich, przedstawi „krok po kroku” ścieżkę ubiegania się o dofinansowanie.

Początkujący mogą liczyć na pomoc na etapie przygotowania wniosków o wsparcie, natomiast osoby realizujące projekty unijne mogą zasięgnąć porad na temat zasad ich prowadzenie oraz rozliczania. Ponadto specjaliści poinformują o możliwości udziału w projektach finansowanych z Funduszy Europejskich, w tym o bezpłatnych szkoleniach dla osób bezrobotnych, biernych zawodowo oraz pracujących, pożyczkach i innych możliwościach wsparcia.

REKLAMA
Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Piątek
Luty 2020
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
imieniny:
Ludomira, Makarego, Wiliany