AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

ERA NOWYCH KOBIET - trening z Natalią Rybarczyk mistrzynią świata w taekwondo olimpijskim

Kącik Prasowy

ERA NOWYCH KOBIET ma opinię najdynamiczniej rozwijającego się kobiecego ruchu w Polsce. Opartego na dobrej woli, a nie obowiązkach. Jak zapewnia liderka ENK w Ostrowie Wielkopolskim Marta Wendt: codziennie przyłącza się do projektu kilkaset nowych członkiń. Jego idea polega na budowaniu MAKROSPOŁECZNOŚĆ POLEK poprzez tworzenie regionalnych mikrospołeczności. Według światowych analiz przynależność do grupy jest najsilniejszym czynnikiem długiego i zdrowego życia.

Era Nowych Kobiet to inicjatywa, która ma na celu przeciwdziałać największym współczesnym problemom społecznym, tj. samotności, zagubieniu oraz braku wiary we własne możliwości. To projekt mający na celu radykalne podwyższenie samooceny Polek, które wg badań WHO, znalazły się na ostatnim miejscu w Europie pod kątem akceptacji swojej fizyczności. Pozytywna zmiana naszego myślenia jest niezbędna dla osiągnięcia satysfakcji, spełnienia, poczucia szczęścia, radości i rozwoju. Niebawem będzie można dołączyć do projektu biorąc udział w organizowanym w jego ramach wydarzeniu! 

Już 13 października do hali Arena Kalisz "Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz - region Kalisz i Ostrów Wielkopolski"  zaprasza na trening dla kobiet i mężczyzn z Natalią Rybarczyk.

Natalia Rybarczyk jest złotą medalistką mistrzostw świata w Taekwondo, wicemistrzynią Światowych Igrzysk Sportowych oraz mistrzynią Polski w latach 2004-2010. Oprócz sukcesów na matach taekwondo na całym świecie, jest również trenerką pilotów F-16, a także autorytetem w środowisku fitness, należy do Be Active team'u Ewy Chodakowskiej. Natalia Rybarczyk jest także autorką programu treningowego o nazwie SELEKCJA NR, (dostępny na YouTube: http://bit.ly/SelekcjaNR)

Organizatorem wydarzenia jest  ENK Kalisz – liderka Aleksandra Macniak oraz ENK Ostrów Wlkp. – liderka Marta Wendt.  Organizatorzy zapraszają na wspólny zdrowy wysiłek wszystkich zaiteresowanych nieezależnie od płci, dodatkowo na zdrowy i pyszny poczęstunek od firmy Zdrowe Pudełko oraz Duolife zaraz po treningu.

Bilety do kupienia: https://www.evenea.pl/event/843368-1


 

Założycielką projektu Era Nowych kobiet jest Joanna Przytakiewicz. Właścicielka domu mody „La Mania”, bizneswoman, mama trzech dorosłych synów, a przy tym kobieta Nowej Ery. Wierzy, że szczęścia można się nauczyć i uczy tego inne kobiety. W projekcie, spośród nadesłanych zgłoszeń, Joanna mianuje liderki do projektu, które następnie szerzą jej ideę w różnych regionach Polski i na świecie. Joanna określa zasady obowiązujące w projekcie oraz wspiera i weryfikuje liderki i ich działania.

PRZYKAZAŃ ERY NOWYCH KOBIET

I. Wspieraj, nie spieraj się
II. Doceniaj, nie oceniaj
III. Akceptuj, nie hejtuj
IV. Buduj i dbaj o relacje
V. Rozmawiaj i słuchaj
VI. Dziel się historiami i inspiruj
VII.Wymieniaj się radami i dobrą energią,
VIII.Spotykaj się ONline i OFFline
IX. Traktuj innych tak, jak sama chcesz być traktowana
X. Bądź miła, pomocna i tolerancyjna

Projekt odbił się szerokim echem nie tylko w społeczeństwie, ale także w mediach. Relacje ze spotkań wyemitowano w Dzień dobry TVN, opisano na portalach internetowych oraz w prasie. Era Nowych Kobiet pragnie pomagać kobietom budować ich mikrospołeczności w wielu miastach Polski. Zależy nam na tym, by na spotkania zapraszać również uznanych ekspertów, m.in. psychologów, którzy pomogą w rozwianiu ewentualnych trudności w budowaniu relacji z innymi, odpowiedzą na nurtujące pytania i wspomogą w odnajdywaniu drogi do szczęścia. Chcemy dawać kobietom poczucie bezpieczeństwa, wspierać je w działaniu, realizacji marzeń, a co za tym idzie – budować ich poczucia własnej wartości. By nie czuły się samotne.

https://bliss.natemat.pl/256067,to-ona-stoi-za-la-mania-joanna-przetakiewicz-o-nowym-kobiecym-projekcie

https://dziendobry.tvn.pl/a/era-nowych-kobiet-joanna-przetakiewicz-na-wyjatkowym-spotkaniu

https://dziendobry.tvn.pl/a/to-jest-era-nowych-kobiet-poznaj-program-joanny-przetakiewicz

Zachęcamy do zaiteresowania się projektem i wzięcia udziału w wydarzeniu oraz wprowadzenia w życie zasad Ery Nowych Kobiet nie zależnie od płci.

Relacja z wydarzenia już wkrótce na naszej stronie. 

REKLAMA
Tuba Redaktor

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Niedziela
Czerwiec 2020
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Ariadny, Jarosława, Roberta