Tylko 1 punkt z Olimpem

Piłka ręczna

Piłkarze ręczni KPR Ostrovii po dramatycznym meczu zremisowali 25:25 z Olimpem Grodków, by w rzutach karnych przegrać 5:6.

Sobotni mecz lepiej rozpoczęli goście obejmując prowadzenie już w pierwszej minucie i nie oddając prowadzenia przez większość pierwszej połowy. Dopiero w ostatnich pięciu minutach biało-czerwoni uzyskali przewagę i od stanu 10:10 odskoczyli rywalom na 15:11. Druga połowa wyglądała dokładnie odwrotnie - ostrowianie utrzymywali kilkubramkową przewagę do stanu 25:22 w 55. minucie i wówczas, podobnie jak w meczu w Gorzowie biało-czerwoni przestali trafiać, a ich przewaga topniała z każdą minutą. Tym razem stopniała do zera i mecz zakończył się remisem 25:25. Pierwsza seria rzutów karnych zakończyła się również remisowo 3:3. Kolejne dwie próby bezbłędnie wykonywali jedni i drudzy, jednak za trzecim razem goście trafili, ostrowianie nie i w ten sposób przyszło gospodarzom zadowolić się 1 punktem, po meczu w którym zainkasować powinni 3.

KPR Ostrovia Ostrów - Olimp Grodków 25:25 (15:11) k. 5:6