AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

Koncertowo dla potrzebujących!

Nauka

20 i 21 września br. w Ostrzeszowskim Centrum Kultury oraz w Szkole Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Na zaproszenie pana Łukasza Mikołajczyka – senatora RP i założyciela Stowarzyszenia „LUDZIE DLA LUDZI” - odbyły się dwa charytatywne koncerty w wykonaniu Artura Gotza.

Galeria zdjęć


Artysta to absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, wokalista i aktor scen Warszawy i Łodzi, laureat nagrody „Wokalista Roku 2016” i tytułowy bohater powieści „Idol” Marty Fox. Warto podkreślić, że Artur Gotz już po raz drugi zagościł w Ostrowie Wielkopolskim.
W ubiegłym roku muzyk wraz z zespołem występował na deskach Ostrowskiego Centrum Kultury. Dochód zebrany podczas ówczesnego koncertu, został przeznaczony na leczenie
 i rehabilitację chorego Maksymiliana. Tegoroczna inicjatywa miała na celu wsparcie leczenia Patryka i Karoliny.

Autorskie interpretacje znanych utworów muzycznych zaprezentowane przez wokalistę podczas sobotniego wieczoru, wprawiły publiczność w doskonały nastrój. W pamięci uczestników spotkania na długo pozostanie również moment, w którym w miłej atmosferze – przy aromatycznej kawie i pysznych słodkościach - Artur Gotz składał autografy na płytach. Częściowy dochód z ich sprzedaży przekazał dla Patryka i Karoliny.

Janusz Korczak napisał: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy włączyli się w organizację przedsięwzięcia i przekazali środki na rehabilitację dzieci. W szczególny sposób podziękowania kierują do pani Karoliny Krawczyk Prezesa Stowarzyszenia Funduszu Grantowego Dobrego Sąsiedztwa za wsparcie finansowe koncertu w Ostrowie Wielkopolskim.

Inf. Basia Biernaczyk, SP 9

REKLAMA
Tuba Redaktor

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

8
Środa
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Arnolda, Edgara, Elżbiety