AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

Wernisaż z koncertem w jednym!

Rozrywka i kultura

Już w czwartek w Starej Przepompowni odbędzie się wernisaż Marcina Kryjoma, któremu towarzyszyć będzie koncert zespołu „Stach Bukowski”. Wszystko to czeka na nas już 10 października.

Marcin Kryjom w pracy zawodowej zajmuje się analizą danych, natomiast po godzinach – swoimi fotograficznymi podróżami w świat sztuki, którymi udowadnia, że przysłowiowe 2+2 nie zawsze daje 4, a robi to w sposób bardzo intrygujący.

Marcin to eksperymentator poszukujący ciekawej formy postaci ludzkiej poprzez modyfikowanie obrazu na etapie robienia zdjęcia. Jego spojrzenie na portret i człowieka to poszukiwanie czegoś nowego, czegoś co definiuje jego styl, który będziemy mieli okazję poznać podczas wystawy. 

To pierwsza wystawa Marcina. Po wielu latach robienia zdjęć „Po Kryjomu” do szuflady, zdecydował się pokazać swoje prace szerszej publiczności, a jego fotografie będzie można oglądać w Starej Przepompowni przez cały październik.

Podczas wernisażu na widzów czeka koncert zespołu „Stach Bukowski”. Jest to młody zespół z Olsztyna zakochany w muzyce retro. Gra rocka, ale inspiruje się również muzyką klasyczną, rapem i polskim big beatem. Tworzą z rockandrollowym polotem i mają ucho do chwytliwych melodii. 

– Stach śpiewa i gra na perkusji. Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert trzaska dobre riffy na gitarze. W takim składzie są nie do pokonania. Na scenie dają prawdziwego ognia a ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą! – zapewniają organizatorzy.

Impreza odbędzie się 10.10 w Klubie Stara Przepompownia. Wstęp jest bezpłatny. 

REKLAMA
Julia Latajka

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Niedziela
Czerwiec 2020
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Ariadny, Jarosława, Roberta