Drugie zwycięstwo siatkarek

Siatkówka

Siatkarki Baryczy Janków Przygodzki w drugim ligowym meczu odniosły drugie zwycięstwo, tym razem pokonując w Turku tamtejszy UKS Piątkę 3:1.

Po gładkim zwycięstwie na inaugurację w Koninie, tym razem siatkarki Baryczy udały się na mecz do Turku, który w tegorocznych rozgrywkach III ligi reprezentowany jest przez dwa żeńskie kluby. W sobotę przeciwnikiem Baryczy był zespół UKS Piątki.

Pierwsze dwa sety pokazały, że siatkarki Piątki potrafią grać dobrą siatkówkę. Zaciętą końcówkę pierwszego seta gospodynie rozstrzygnęły na swoją korzyść wygrywając 26:24. Równie zacięty był set drugi, tym razem jednak górą były jankowianki również wygrywając 26:24. W secie trzecim gospodynie opadły z sił co doświadczony zespół Baryczy wykorzystał z całą bezwzględnością wygrywając wysoko 25:12. Set czwarty formalnością może nie był, ale nie wymagał już takiego wysiłku jak dwa pierwsze i pozwolił przypieczętować Baryczy drugą wygraną w tym sezonie.

UKS Piątka Turek – GLKS Barycz Janków Przygodzki 1:3 (26:24, 24:26, 12:25, 19:25)