AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

Telefon w Info-Net? Dlaczego nie!

Kącik Prasowy

Ostrowska firma Info-Net kojarzona głównie z usługami internetowymi robi właśnie kolejny duży krok w kierunku kompleksowej obsługi klientów. Od października możemy skorzystać z oferty telefonii komórkowej proponowanej przez Info-net.

Do tej pory ostrowski Info-Net znany był jako firma oferująca Internet radiowy i światłowodowy. Kilka lat temu jej oferta poszerzyła się o usługę LTE, otwierając się tym samym na klientów z całej Polski. Równolegle ostrowska firma proponuje swoim klientom atrakcyjny pakiet kanałów telewizyjnych. Obecnie idzie krok dalej. Od 1 października możemy skorzystać z usług telefonii komórkowej oferowanej przez Info-Net.

- Przyspieszamy tempa i wychodzimy do naszych klientów z usługą telefonii komórkowej – mówi prezes firmy Dariusz Kempiński. – To dla nas kolejny milowy krok, ale równocześnie efekt wsłuchiwania się w sygnały od naszych klientów.

W ostrowskiej firmie można skorzystać z czterech pakietów usług telefonii komórkowej dostosowanych do potrzeb i oczekiwań klientów i co najważniejsze – w atrakcyjnych cenach.

- Jesteśmy już rozpoznawalną marką, a równocześnie nie jesteśmy korporacją z rozbudowanymi strukturami. To daje nam wiele możliwości, jeżeli chodzi o reagowanie na potrzeby rynku – dodaje D. Kempiński. – Nasze kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne cieszą się też dużą popularnością wśród deweloperów, którzy zdają sobie sprawę, że podnoszą one wartość nieruchomości.

Warto zainteresować się ofertą tej ostrowskiej firmy, która pokazuje że można skutecznie konkurować z wielkimi firmami na lokalnym rynku usług telekomunikacyjnych.

- Jestem przekonany, że jeszcze niejednokrotnie pozytywnie zaskoczymy lokalną społeczność – podsumowuje prezes Info-Netu. – Pracujemy już nad uruchomieniem kolejnej usługi, ale dzisiaj jeszcze nie odkrywamy wszystkich kart.

Z kompleksową ofertą Info-Netu można zapoznać się na jej stronie internetowej www.info-net.org.pl natomiast ze szczegółami oferty telefonii komórkowej zapoznać się można klikając poniżej:

REKLAMA
Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Niedziela
Czerwiec 2020
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Ariadny, Jarosława, Roberta