AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

Zapraszamy na Konferencję „Bądź świadomym przedsiębiorcą”

Miasto

22 listopada w hotelu Villa Royal odbędzie się czwarta edycja Konferencji „Bądź świadomym przedsiębiorcą”. Również w tym roku organizatorzy zadbali, by wśród zaproszonych gości znalazły się uznane autorytety.

Ostrowskie Stowarzyszenie „Świadomi w biznesie” od 4 lat stara się zachęcić lokalnych przedsiębiorców, by choć na jeden dzień wyszli poza ramy prowadzonych biznesów i spojrzeli na swoją firmę z nowej perspektywy. Służyć temu mają między innymi coroczne konferencje będące źródłem pomysłów inspiracji, ale i dające możliwość szerokiej wymiany doświadczeń.

W tym roku do Ostrowa zawitają: Iwona Guzowska polska bokserka i kickboxerka, mistrzyni świata, Europy i Polski, a także przez dwie kadencje polityk, ale przede wszystkim świadoma kobieta, autorka książki „Najważniejsza decyzja”, Piotr Krenig uznany ekspert w zakresie edukacji biznesowej i marketingowej, przedsiębiorca, mentor i doskonały mówca oraz Patrycja Cierocka-Szumichora dyrektor artystyczna marki Patrizia Aryton, kobieta, która „czuje się dobrze z tym jak jest i jaka jest”.

- Listopadowa konferencja będzie okazją, by przekonać się jak wiele możemy otrzymać jeśli tylko odważymy się słuchać – mówi główna organizatorka konferencji Aldona Talaga-Działocha. – Przekonać się jak wielki wpływ na otaczający nas świat ma nasza świadomość. O tym i nie tylko o tym mówić będą osoby z niezwykle interesującą historią

Podczas przerwy będzie można nie tylko skosztować pyszności przygotowanych przez szefa kuchni restauracji Villa Royal, ale przede wszystkim wymienić się kontaktami i doświadczeniami z innymi uczestnikami wydarzenia.

Warto podkreślić, że to jedyna taka konferencja w naszym regionie, a zarazem niepowtarzalna okazja by spotkać w jednym miejscu tak wiele wyjątkowych osób.

 

Poniżej prezentujemy sylwetki prelegentów:

Patrycja Cierocka-Szumichora

To kobieta, która ma swoje wartości, inspiracje i pasje i wszystko co robi, jest spójne z nimi. Opowie nam historię rodziny pasjonatów którzy stworzyli firmę istniejących na rynku od 30 lat Patrizia Aryton. To opowieść o historii marki oczami kolejnego pokolenia rodziny, które mierzy się z niezwykle wymagającym i dynamicznym rynkiem „fashion” na miarę swoich czasów. Dyrektor kreatywna opowie nam o rozkwicie przedsiębiorstwa i załamaniu na rynku, o ludziach którzy tworzą markę i niebezpieczeństwach których nie sposób uniknąć. 30 lat na rynku to sukcesy i porażki, to wzloty i zwątpienia ale to przede wszystkim pasja, zaangażowanie, ciężka praca i wiara w wartość tego co Patrizia Aryton daje kobietom poprzez dobrej jakości ubrania.

Piotr Krenig

Jest prezesem zarządów w kilku firmach z branż consulting i szkolenia, produkcja i handel oraz systemy informatyczne i aplikacje mobilne. Autor książki ”Pierwsze prawo marketingu”. Właściciel marki „KRENIG”-galanteria skórzana. Niezwykła charyzma i kreatywność, człowiek inspiracja i encyklopedia praktycznej wiedzy. Porywa tłumy swoimi wystąpieniami i zaraża dobrą energią. Uczy w jaki sposób racjonalnie zakładać i prowadzić biznes, jak zdobyć kompetencje i umiejętności i jak pracować nad sobą aby umiejętnie rozwijać biznes bez względu na lepsze czy gorsze czasy. Zarabia miliony, choć przydarzyło mu się również stracić wszystko i zaczynać od początku. W marketingu sieciowym uznawany jest za jednego z najlepszych liderów, szkoleniowców i mówców motywacyjnych w branży. Jego misją jest inspirowanie innych do rozwoju i wspomaganie tych, którzy chcą zajmować się biznesem etycznie, uczciwie i profesjonalnie.

Iwona Guzowska

Jeśli określimy wzorzec wytrwałości, woli walki, nieugiętości, hartu ducha i dobrego serca to będzie to właśnie Iwona Guzowska. Wojowniczka, dla której zasady fair play są wartością najwyższą. Jak skupić się na swoim zadaniu, gdy dookoła jest tak wiele odwracających uwagę i stresogennych czynników. Jak wierzyć w swoje możliwości, gdy cały czas czuje się oddech konkurencji. Wiele zaczerpniętych ze świata sportu mechanizmów radzenia sobie z tymi wyzwaniami, można z powodzeniem przenieść na życie codzienne. Walka jest nierozerwalną częścią życia człowieka i zrozumienie jej istoty, a przede wszystkim poznanie siebie samego, to droga do sukcesu w każdej dziedzinie. Wiedza jaką podzieli się z nami to jej osobiste przeżycia i doświadczenia. Wychodząc z naszego spotkania staniecie się bogatsi o wiarę, że można i warto jest działać, że trzeba podnieść rękawicę.

Warto już dzisiaj zakreślić w kalendarzu datę 22 listopada i zarezerwować sobie udział w konferencji. Serdecznie zapraszamy www.swiadomiwbiznesie.pl

REKLAMA
Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

8
Środa
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Arnolda, Edgara, Elżbiety