AKTUALNOŚCIPowiatGm. Ostrów WlkpGm. RaszkówGm. OdolanówGm. SośnieGm. PrzygodziceGm. SieroszewiceGm. Nowe Skalmierzyce

Tytuł Mister Budownictwa dla Gminy i Miasta Raszków

Gm. Raszków

Termomodernizacja, przebudowa i rozbudowa budynku użyteczności publicznej - raszkowskiego Ratusza - to inwestycja, która zdobyła tytuł Mistera Budownictwa Wielkopolski Południowej w roku 2018 r.

Galeria zdjęć


REKLAMA

W piątek 11 października już po raz 45. rozdano tytuły MISTER BUDOWNICTWA na najlepiej zrealizowany obiekt Wielkopolski Południowej za 2018 rok. Celem konkursu jest wyłonienie wyróżniających się przedsięwzięć budowlanych, ukończonych kompleksowo i oddanych do użytkowania w 2018 roku oraz wyróżnienie ich realizatorów i projektantów. Gmina i Miasto Raszków zajęła I miejsce i otrzymała tytuł MISTER BUDOWNICTWA WIELKOPOLSKI POŁUDNIOWEJ za ROK 2018 w kategorii obiekty publiczne budowy i rozbudowy.

Ideą tego przedsięwzięcia jest promowanie wysokiej jakości wykonania, wzorowej organizacji procesu budowlanego, wykorzystania nowoczesnych technologii, itp. Ważną funkcją konkursu jest również prezentacja potencjału budowlanego i konkurencyjności firm budowlanych Wielkopolski Południowej na tle przedsiębiorstw krajowych.

Organizatorami konkursu są: Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa w Kaliszu, Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa oraz Oddział Naczelnej Organizacji Technicznej w Kaliszu. Podczas uroczystej gali w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie gratulacje odebrał Burmistrz Gminy Miasta Raszków Jacek Bartczak.

- Cieszy nas fakt, że raszkowski ratusz został doceniony przez jury konkursu. Na raszkowskim rynku znajduje się więc jeden z najpiękniejszych budynków w Południowej Wielkopolsce, który służy wszystkim mieszkańcom naszej gminy – powiedział burmistrz Jacek Bartczak

Fot. WOIIB
Inf. Ilona Szczucka

REKLAMA
Tuba Redaktor

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Środa
Luty 2020
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
imieniny:
Bogumiła, Eweliny, Mirosława