AKTUALNOŚCIPowiatGm. Ostrów WlkpGm. RaszkówGm. OdolanówGm. SośnieGm. PrzygodziceGm. SieroszewiceGm. Nowe Skalmierzyce

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym

Powiat

29 i 31 października w gościnnych murach Zespołu Szkół Technicznych pojawili się tenisiści stołowi, uczniowie i uczennice ostrowskich szkół ponadpodstawowych. To właśnie Zespół Szkół Technicznych wraz z Międzyszkolnym Uczniowskim Klubem Sportowym było organizatorem Mistrzostw Powiatu Ostrowskiego.

Na starcie turniejów pojawiła się rekordowa liczba szkolnych reprezentacji z terenu powiatu ostrowskiego, tak w kategorii chłopców jak i dziewcząt. Zarówno 29.października, gdy do rywalizacji stanęli chłopcy oraz 31. października gdy rywalizowały dziewczęta, przy stołach tenisowych zagościło po 11 szkolnych drużyn - to blisko 100 uczestników.

zdjecie

W efekcie sportowej rywalizacji, po rozegraniu wielu indywidualnych i deblowych partii, wyłoniono zwycięzców.Pierwsze miejsce w kategorii chłopców zdobyli gospodarze turnieju uczniowie Zespołu Szkół Technicznych, miejsce drugie przypadło III Liceum Ogólnokształcącemu, a miejsce trzecie zdobyli tenisiści Zespołu Szkół Transportowo - Elektrycznych.

zdjecie

Dwa dni po turnieju chłopców, w czwartek 31.października, wystartowały dziewczęta. Po długiej rywalizacji, w której kolor medali srebrnych i brązowych rozstrzygnął się w ostatniej indywidualnej, dodatkowej rozgrywce, poszczególne miejsca zajęły: miejsce pierwsze dziewczęta  III Liceum Ogólnokształcącego, miejsce drugie zawodniczki Zespołu Szkół Ekonomicznych, a na trzecim stopniu podium uplasowały się tenisistki  Zespołu Szkół Budowlano - Energetycznych.  

zdjecie

 - Zwycięskie zespoły zdobyły prawo do reprezentowania Powiatu Ostrowskiego w zawodach rejonowych  „Licealiady”- wspomina Marek Biegański Prezes MUKS.

źródło: powiat-ostrowski.pl

REKLAMA
Tuba Redaktor

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Poniedziałek
Styczeń 2020
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana