AKTUALNOŚCISportPiłka nożnaŻużelKoszykówkaPiłka ręcznaLekkoatletykaTenis stołowySiatkówkaPozostałe sporty

Mikołajkowy Turniej Akademii Krecika /video/

Piłka nożna

Z udziałem 18 zespołów rozegrano w Raszkowie dwudniowy turniej piłkarski zorganizowany przez Akademię Krecika.




W sobotę i niedzielę 23-24 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej w Raszkowie odbyła się kolejna edycja Mikołajkowego Turnieju Akademii Krecika. W imprezie wzięło udział 18 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych.

W sobotę grali piłkarze (i piłkarki) z roczników 2009/2010. Po rozegraniu 20 meczów fazy grupowej w finale zmierzyli się zwycięzcy obu grup: Raszków II i Ostrów Centrum II. Lepsi okazali się gospodarze zwyciężając 1:0 po bramce Bartka Grzesiaka. Najlepszymi strzelcami sobotniego turnieju również okazali się przedstawiciele Akademii Krecika z Raszkowa: Kacper Krzywda i Aleksander Musiał - obaj zdobyli po 7 goli.

W niedzielę wystąpiły zespoły z roczników 2007/2008. Tutaj po fazie grupowej rozegrano półfinały, które rozstrzygnęły o obsadzie meczów finałowych. W ostatnim meczu dnia zmierzyły się zespoły Ostrovii i AK Sośnie. Lepsza okazała się drużyna z Sośni wygrywając 3:1, a najlepszym strzelcem został zdobywca 7 bramek - Wiktor Cugłowski z Centry.

Wyniki turnieju rocznika 2009/2010:
FAZA GRUPOWA:
1. Sośnie- Ostrów Centrum 1:4 (Piotr Spoton- Mikołaj Muss, Kacper Mikołajczyk x2, Maks Wróbel)
2. Sośnie II- Kadra 2011 0:0
3. Raszków II- Ostrów Pruślin/Sulmierzyce 3:0 ( Kacper Krzywda x2, Oskar Mikołajczyk)
4. Raszków- Sobótka 2:0 (Aleks Musiałx2)
5. Ostrów Centrum III- Sośnie 0:1 (Jan Girus)
6. Sośnie II- Ostrów Centrum II 2:3 (Natan Grochowskix2- Wojtek Koryciak, Jakub Rychlicki, Mateusz Kostrzewa)
7. Ostrów Centrum- Raszków II 1:2 ( Maks Wróbel-Kacper Krzywdax2)
8. Kadra 2011- Raszków 2:2 (Aleks Musiał x2- Bartek Andraszak, Szymon Wożnicki)
9. Ostrów Pruślin/Sulmierzyce- Ostrów Centrum III 5:0 ( Filip Karasiński x4, Filip Marciniak)
10. Ostrów Centrum II- Sobótka 4:0 ( Jakub Rychlicki, Tobiasz Łacek, Mateusz Kostrzewa Wojtek Koryciak-)
11. Sośnie- Raszków II 1:2 (Maks Bąk-Kacper Krzywda x2)
12. Sośnie II- Raszków (Gabriel Matysek x2, Natan Grochowski- Aleks Musiał)
13. Ostrów Centrum- Ostrów Pruślin/Sulmierzyce 6:2 ( Maks Wróbel x3, Samobójcza, Kacper Mikołajczyk, Mikołaj Muss- Adam Pieprzka, Adam Kasprzak)
14. Kadra 2011- Sobótka 4:0 ( Jakub Kurowski, Szymon Woźnicki, Stasiu Pawlak x2)
15. Raszków II- Ostrów Centrum III 3:0 ( Kacper Krzywda, Bartek Grzesiak x2)
16. Raszków- Centrum II 3:2 (Aleks Musiałx2, Jakub Reszel-Jakub Rychlicki Mateusz Kostrzewa)
17. Ostrów Pruślin/Sulmierzyce- Sośnie 1:2 ( Kacper Marszałkiewicz- Bartek Borkowski, Maks Bąk)
18. Sośnie II- Sobótka 1:0 (Gabriel Matysek)
19. Ostrów Centrum- Ostrów Centrum III 1:4 (Mikołaj Muss- Filip Marciniak, Oliwier Frątczak, Filip Karasiński, Hubert Flajszer)
20. Ostrów Centrum II- Kadra 2011 2:1 ( Marcin Kanclerz, Jakub Rychlicki- Bartek Andraszak
Mecz o miejsce 9 :
Ostrów Pruślin/Sulmierzyce- Sobótka 3:2( Adam Kasprzak x3- Filip Kałeta, Jakub Łukasiewicz)
Mecz o 7 miejsce:
Sośnie- Kadra 2011 1:2 ( Bartosz Andraszak, Szymon Woźnicki- Bartek Borkowski)
Mecz o 5 miejsce :
Ostrów Centrum- Raszków 3:0 ( Kacper Mikołajczyk x2, Maks Wróbel)
Mecz o 3 miejsce:
Ostrów Centrum III- Sośnie II 0:2 ( Natan Grochowski x2)
FINAŁ :
Raszków II - Ostrów Centrum II 1:0 ( Bartek Grzesiak)
Najlepsi strzelcy turnieju :
1. Kacper Krzywda (Raszków II), Aleksander Musiał (Raszków) - 7 bramek
2. Maks Wróbel (Ostrów Centrum) - 6 bramek 
3. Kacper Mikołajczyk (Ostrów Centrum), Natan Grochowski (Sośnie), Filip Karasiński (Ostrów Centrum III) - 5 bramek

Wyniki turnieju Mikołajkowego rocznik 2007/2008
FAZA GRUPOWA :
1. Sośnie- Raszków 3:1 ( Nikola Rdzanek, Oskar Gałach, Norbert Jurkowski- Oskar Lepianka)
2. Gorzyczanka- Ostrów Wlkp 3:2 ( Piotrek Rudowicz Eryk Zuchowski, Filip Cieluch- Adrian Pastuszak, Mikołaj Muss)
3. Ostrovia- Sulmierzyce 4:0 (Jakub Kurek x2, Nikodem Stragierowicz x2)
4. Sośnie II- Centra Ostrów 1:4 (Marek Markowski- Wiktor Cugolski x2, Kacper Wawrzyniak x2)
5. Sośnie- Ostrovia 1:2 (Kacper Grzela- Jakub Kasperek, Stasiu Budny)
6. Gorzyczanka- Sośnie II 2:1 (Filip Cieluch, Bartosz Niemiec – Jakub Kwaśniewski
7. Raszków- Sulmierzyce 4:2 ( Filip Marciniak, Kamil Śniciński, Oskar Lepianka, Adam Zaleski- Hubert Gruszczyński x2
8. Ostrów Wlkp- Centra Ostrów 1-6 ( Kacper Wawrzyniak x2, Wiktor Cugolski x3, Franek Leiński,- Damian Opałka)
9. Sośnie- Sulmierzyce 1:1 ( Oskar Gałach- Kacper Marszałkiewicz)
10. Gorzyczanka- Centra 1:2 ( Jakub Wojciechowski- Wiktor Cugolski, Kacper Wawrzyniak)
11. Raszków- Ostrovia 2:0 ( Stasiu Budny, Hubert Moś )
12. Ostrów Wlkp - Sośnie II 1:2 ( Opałka Damian - Jakub Kwaśniewski x2 )
Półfinały 5-8
Sośnie II – Sulmierzyce 2:2 2:1k (Ola Schubert, Kacper Grzela - Mateusz Janura,Hubert Gruszczyński)
Raszków- Ostrów Wlkp 4:1 (Kamil Śniciński, Piotr Jackowskix2, Filip Marciniak- Damian Opałka)
Półfinały 1-4
Ostrovia- Gorzyczanka 4:0 (Brajan Szczepaniak x2, Jakub Kurek x2)
Centra Ostrów- Sośnie 0:3 ( Marek Markowski, Kacper Grzela x2)
Mecz o 7 miejsce:
Sośnie II – Ostrów Wlkp 2:4 (Adam Siedlecki, Jan Banasiewicz -Damian Opałka, Mikołaj Muss x2, Piotrek Niewiejski)
Mecz o 5 miejsce:
Raszków- Sulmierzyce 2:2 k.1:3 (Oskar Lepianka, Aleks Musiał - Mateusz Janura, Dominik Wizner)
Mecz o 3 miejsce:
Centra Ostrów- Gorzyczanka 3:2 (Franek Leiński, Kacper Wawrzyniak, Wiktor Cugolski- Filip Cieluch x2)
FINAŁ:
Ostrovia- Sośnie 1:3 (Brajan Szczepaniak- Marek Markowski, Kacper Grzela x2)
Najlepsi strzelcy :
1. Wiktor Cugłowski (Centra Ostrów) - 7 bramek
2. Kacper Wawrzyniak (Centra Ostrów), Kacper Grzela (Sośnie) - 6 bramek
3. Damian Opałka (Ostrów Wlkp.), Jakub Kurek (Ostrovia) - 4 bramki
4. Mikołaj Muss (Ostrów Wlkp.), Jakub Kwaśniewski (Sośnie), Hubert Gruszczyński (Sulmierzyce), Brajan Szczepaniak (Ostrovia)

 

REKLAMA
Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Poniedziałek
Styczeń 2020
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana