AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

Na Bal

Nauka

Tegoroczne Mikołajki za sprawą rodziców oraz nauczycieli ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Radłowie, nabrały wyjątkowego znaczenia. W tym szczególnym dniu, na scenie raszkowskiego ośrodka kultury odbyło się przedstawienie, którego celem była chęć niesienia pomocy Pani Joannie Janickiej – wspaniałej i odważnej kobiecie, która pomimo wielu przeciwności losu, nie poddaje się i walczy z chorobą, bo ma dla kogo.

Galeria zdjęć


Dyrektorem artystycznym tego przedsięwzięcia była nauczycielka radłowskiej szkoły Dorota Mieszkalska, która już nie raz dała się poznać jako fantastyczny organizator tego typu przedstawień. Na dodatek sztukę pt.: „Na Bal” napisał młody reżyser i scenarzysta Miłosz Mieszkalski – prywatnie syn Pani Doroty. Sztuka w zupełnie inny, nowatorski sposób pokazała dobrze znane wszystkim bajki. Aktorzy – idealnie dobrani do swoich ról zagrali z niezwykłą lekkością, talentem i pasją. Nic więc dziwnego, że zebrali burze oklasków, a dzieci z zapartym tchem obserwowały poczynania aktorów na scenie.
Otwarte serca mieszkańców Gminy Raszków i okolic sprawiły, że podczas każdego z  wstępów ekipa „Na Bal” mogła cieszyć się pełną salą widzów. 

Inf.: Kasia Spiżak
zdjęcie: Julia Kisiel

REKLAMA
Tuba Redaktor

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

1
Czwartek
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Heloizy, Igora, Remigiusza
REKLAMA