AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

Uczniowie SP14 na planie filmowym „Platerówek”

Nauka

Z jednej strony zrozumiały w tej sytuacji stres, z drugiej – rumieńce na twarzach i oczekiwanie na pierwszy w życiu klaps. Klaps na planie filmowym „Platerówek” w reżyserii Macieja Kieresa. To wszystko stało się udziałem uczniów Szkoły Podstawowej nr 14 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrowie Wielkopolskim – członków działającego w niej Koła edukacji patriotycznej „Pamięć wciąż żywa”.

Galeria zdjęć


Dzięki wsparciu pełnych życzliwości pp. Agnieszki „Skórka” Lisiak i Bartosza Lisiaka (pomoc w sfinalizowaniu wyjazdu), niesamowitemu zaangażowaniu bliskich oraz zapałowi samych aktorów całość zakończyła się sukcesem. Węgliniec przywitał i pożegnał występujących piękną, choć wietrzną i mroźną pogodą. To pozwoliło zrealizować zaplanowane ujęcia. Uczniowie poczuli atmosferę dorosłej produkcji filmowej, spotkali swoich starszych koleżanki i kolegów, także absolwentów szkoły, do której sami teraz uczęszczają.

Koordynator Koła pragnie po raz kolejny serdecznie podziękować rodzicom. Za to, że zawsze można na nich liczyć (p. Beacie Urbaniak za drugi już wspólny wyjazd i pomoc w opiece nad uczniami), za to, że współtworzą fantastyczną atmosferę i całym sercem kibicują swoim pociechom. To zawsze dodaje skrzydeł.

A członkowie Koła już pytają, kiedy następna okazja do wykazania się.     

Inf. SP14

REKLAMA
Tuba Redaktor

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Piątek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Filipa, Sylwany, Witalisa