Pewne zwycięstwo koszykarek

Nie miały większych problemów z pokonaniem KS Basket 25 Bydgoszcz koszykarki Ostrovii. Biało-czerwone zwyciężyły 95:66 umacniając się w czołówce II ligi.

Ostrowianki rozstrzygnęły losy meczu już w pierwszej połowie. Rozpoczęły od mocnego uderzenia w pierwszej kwarcie wygrywając ją trzynastoma punktami. W drugiej kwarcie nie zwalniając tempa dołożyły kolejnych 9 oczek pozbawiając rywalki wszelkich złudzeń. Wynik 51:29 na przerwie oznaczał, że w drugiej połowie wystarczy kontrolować wynik. Tak też się stało - w trzeciej odsłonie bez wielkiego forsowania tempa biało-czerwone powiększyły przewagę o kolejnych 5 punktów i pewnie przekroczyłyby "setkę" gdyby nieco nie zwolniły tempa w czwartej odsłonie, którą wygrały "tylko" dwoma punktami.

To ważna wygrana potwierdzające wysoką dyspozycję Ostrovii w obliczu kolejnych ligowych spotkań.

TS Ostrovia Ostrów - KS Basket 25 Bydgoszcz 95:66 (27:14, 24:15, 27:22, 17:15)