AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

Licytacje wyjątkowych spotkań i przedmiotów!

Kącik Prasowy

Trwają aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z których dochód zostanie przeznaczony na dziecięcą medycynę zabiegową. Legalna Kultura zaprasza do udziału w wyjątkowych licytacjach, np. lekcji dubbingu z Jarosławem Boberkiem.

REKLAMA
REKLAMA

Jarosław Boberek, aktor i mistrz dubbingu oraz Fundacja Legalna Kultura zorganizowali aukcję już po raz kolejny. Osoba, która ją wygra weźmie udział w godzinnej lekcji dubbingu w studiu nagrań w Warszawie. Aktor wprowadzi zwycięzcę w tajniki swojego warsztatu. Pomoże też nagrać głos wybranej postaci.  Aukcja trwa do 19 stycznia, także czasu na wygranie wyjątkowego spotkania z aktorem jest już niewiele! Link do licytacji - tutaj. Zapraszamy! 

Przedmioty oraz spotkania (kolacje, treningi, wspólne wycieczki, itp.) wystawiło na licytacje także wiele innych znanych osób (https://aukcje.wosp.org.pl/). Wciąż do zdobycia jest partytura Zbigniewa Wodeckiego do utworu „Zacznij od Bacha” (link do licytacji - tutaj, aukcja trwa do 24 stycznia). Niewątpliwą atrakcją jest aukcja oficjalnej repliki Medalu Noblowskiego przekazanej WOŚP przez Olgę Tokarczuk, laureatkę Nagrody Nobla w dziedzinie literatury. To pierwsza z trzech, przysługujących Noblistce, replik nagrody (aukcja trwa do 28 stycznia, link do licytacji – tutaj.). Ponadto, na aukcjach wspierających działania WOŚP można znaleźć takie perełki, jak wizyta w Pradze z Agnieszką Holland; wizyta na planie najnowszej produkcji z bohaterkami filmu „Lejdis”, w którym grają Anna Dereszowska, Magdalena Różczka, Edyta Olszówka i Iza Kuna; turniej brydża z Renatą Dancewicz; spotkanie w westernowym stylu i lekcja jazdy konnej z Danielem Olbrychskim; plakat, który zwyciężył w konkursie Galeria Plakatu AMS pod hasłem "Zwierzę też człowiek" od Marcina Dorocińskiego. Skarb dla koneserów - limitowaną kolekcję płyt Mozarta - wystawił na aukcję Wielkiej Orkiestry Janusz Gajos. Wokalistka Roksana Węgiel przekazała na aukcję sukienkę, w której wystąpiła po raz pierwszy na deskach opolskiego amfiteatru, a Rafał Królikowski podwójne zaproszenie do Teatru 6. Piętro w Warszawie na spektakl „Piękna Lucynda”.

Powyższe i wiele innych aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na stronie: https://aukcje.wosp.org.pl/

Zapraszamy do licytacji wyjątkowych spotkań i przedmiotów, z których pieniądze przekazane zostaną na zakup sprzętu medycznego dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

 

inf. Fundacja Legalna Kultura

   

REKLAMA
Tuba Redaktor

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Wtorek
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Ireny, Kleopatry, Witalisa
REKLAMA