AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

"Ludzie inteligentni" czyli kto kocha ten błądzi - KONKURS

Rozrywka i kultura

Ostrowskie Centrum Kultury zaprasza na komediowy spektakl w gwiazdorskiej obsadzie! A my mamy dla Was do zgarnięcia podwójną wejściówkę na to wydarzenie.

REKLAMA

Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek wkracza w nieciekawą fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu.

Relacja Davida i Chloe przestaje przypominać  „obraz w kalejdoskopie”. Po 15 latach wspólnego życia zapada decyzja o rozstaniu. Jego decyzja. Co na to Chloe? Zgadza się. David jest zaskoczony i podejrzliwy… Jego przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się przyjaciółki. Wnioski, do których dochodzą inteligentni ludzie oddalają ich coraz bardziej od sedna. Czyli od tego, co czują naprawdę. Trzy pary rywalizują w konkurencji pt. “kto najlepiej wszystko wytłumaczy?”. To niebezpieczna gra, która doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu komicznych nieporozumień i manipulacji. Jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny… A konflikty bohaterów wywołują lawinę śmiechu na widowni.

 

Twórcy teatralnych hitów „Boeing Boeing” oraz „Imię” zapraszają na kolejną przebojową i bardzo życiową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.
Bartłomiej Topa, Szymon Bobrowski, Rafał Królikowski, Renata Dancewicz, Maria Seweryn.

Reżyseria: Olaf Lubaszenko

niedziela, 2 lutego 2020
godz. 18:00
Duża Scena OCK, ul. Wolności 2, Ostrów Wielkopolski 

Bilety: 120 zł (bilety do nabycia w kasie OCK i na www.kultura.pax.pl)

KONKURS!! 
Mamy dla Was podwójną wejściówkę na ten fantastyczny spektakl! Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi 
- Który z aktorów biorący udział w spektaklu był gościem Grand Prix Komeda? 

Na wasze prawidłowe odpowiedzi czekamy na naszym Facebooku, pisząc do nas w wiadomości prywatnej lub pod artykułem Konkursowym imię i nazwisko aktora
Konkurs trwa od 23.01.2020 roku do 27.01.2020 roku do godziny 20:00. 
Spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi, wylosujemy jedną osobę, która wygra podwójne zaproszenie na spektakl "Ludzie inteligentni" 

REKLAMA
Patryk Płomiński

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Sobota
Luty 2020
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
imieniny:
Małgorzaty, Marty, Nikifora