AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

Najmilsi goście w „Dziewiątce”

Nauka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najsympatyczniejszych i najbardziej wzruszających dni w roku.

Galeria zdjęć


Ze względu na dużą liczbę uczniów, w Szkole Podstawowej nr 9 obchodzono to ważne święto z podziałem na dwie grupy. 14. i 15 stycznia hala sportowa przywitała w swych progach babcie i dziadków uczniów z klas I - III.

Znamienitych gości przywitała dyrektor Justyna Uciechowska. Skierowała do przybyłych wiele ciepłych słów i serdecznych życzeń.

Część artystyczną rozpoczęła pięknym wokalnym występem nauczycielka muzyki - Monika Walczak. Następnie prezentowały się kolejno wszystkie klasy oraz grupa taneczna. Dzieci zaprezentowały występy przepełnione  radością,  śpiewem,   tańcem i muzyką. Wychowankowie ostrowskiej „dziewiątki” chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i  dziadkom. To  przecież od  nich  dzieci  otrzymują  wiele ciepła i dobra,  za  które  warto i trzeba dziękować.

Uroczystość wypadła pięknie, uczniowie otrzymali gromkie brawa, a babcie i dziadkowie byli dumni ze swych wnuków. Na zakończenie uroczystości wnuczęta zaprosiły swoich Dziadków na poczęstunek do klas.

Nad całym przedsięwzięciem czuwała wicedyrektor Maria Gryczka, a zespół taneczny przygotowały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej; Anna Pyszel i Kamila Szkudl.

Inf. Basia Biernaczyk

REKLAMA
Tuba Redaktor

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Libuszy, Wacławy, Wacława
REKLAMA