Gładkie zwycięstwo w Koninie

Nie miały problemów z odniesieniem kolejnego zwycięstwa koszykarki Ostrovii. W Koninie pokonały ostatni w tabeli MKS MOS 95:64.

Dla ostrowianek mecz w Koninie z ostatnim w tabeli MKS MOS okazał się formalnością. Biało-czerwone od pierwszych minut narzuciły rywalkom swój styl gry systematycznie powiększając przewagę, która do przerwy urosła do 30 punktów. Po trzech kwartach podopieczne Tomasza Główki prowadziły 78:38, w związku z czym w czwartej kwarcie pograć mogły zawodniczki rezerwowe, co pozowliło gospodyniom odrobić kilka punktów.

Teraz czeka ostrowianki dłuższa przerwa, po której rozegrają kluczowy dla układu tabeli mecz w Swarzędzu z tamtejszym Liderem. Obecnie oba zespoły mają na koncie po 1 porażce i przewodzą w tabeli II ligi.

MKS MOS Konin – TS Ostrovia Ostrów 64:95 (9:25, 11:25, 18:28, 26:17)

Ostrovia: Joks 25, Motyl 23, Walczak 13, H.Marciniak 10, Ster 10, K.Marciniak 4, Parzeńska 4, B.Marciniak 2, Grzegorowska 2, Nowicka 2, Woźniak, Wołowicz