AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

"Ludzie inteligentni" - wyniki Konkursu

Rozrywka i kultura

Znamy zwycięzcę konkursu na podwójną wejściówkę do Ostrowskiego Centrum Kultury na komediowy spektakl w gwiazdorskiej obsadzie!

REKLAMA

Prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe - Który z aktorów biorący udział w spektaklu był gościem Grand Prix Komeda? Odpowowiedź oczywiście to BARTŁOMIEJ TOPA. 

Padło ponad 30 prawidłowych odpowiedzi, a osobą która została wylosowania i wygrywa bilet jest Pani IWONA SIBILSKA - gratulujemy! 

Odbiór nagrody w kasie Ostrowskiego Centrum Kultury! 

 

"Ludzie inteligentni" - czyli kto kocha ten błądzi 
 

Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek wkracza w nieciekawą fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu.

Relacja Davida i Chloe przestaje przypominać  „obraz w kalejdoskopie”. Po 15 latach wspólnego życia zapada decyzja o rozstaniu. Jego decyzja. Co na to Chloe? Zgadza się. David jest zaskoczony i podejrzliwy… Jego przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się przyjaciółki. Wnioski, do których dochodzą inteligentni ludzie oddalają ich coraz bardziej od sedna. Czyli od tego, co czują naprawdę. Trzy pary rywalizują w konkurencji pt. “kto najlepiej wszystko wytłumaczy?”. To niebezpieczna gra, która doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu komicznych nieporozumień i manipulacji. Jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny… A konflikty bohaterów wywołują lawinę śmiechu na widowni.

wórcy teatralnych hitów „Boeing Boeing” oraz „Imię” zapraszają na kolejną przebojową i bardzo życiową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.
Bartłomiej Topa, Szymon Bobrowski, Rafał Królikowski, Renata Dancewicz, Maria Seweryn.

Reżyseria: Olaf Lubaszenko

niedziela, 2 lutego 2020
godz. 18:00
Duża Scena OCK, ul. Wolności 2, Ostrów Wielkopolski 

Bilety: 120 zł (bilety do nabycia w kasie OCK i na www.kultura.pax.pl)

REKLAMA
Patryk Płomiński

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Piątek
Luty 2020
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
imieniny:
Eleonory, Lenki, Kiejstuta