AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

Ostrowscy seniorzy potrafią pomagać sobie i innym

Miasto

Realizując program imprez związanych z 28.Finałem WOŚP w Ostrowie Wielkopolskim w dniu 12 stycznia 2020 roku Ostrowski Uniwersytet Trzeciego Wieku aktywnie włączył się w ogólnopolskie granie. Znani z organizacji wielu imprez łączących ludzi, w tym z otwarcia na współprace międzypokoleniową w różnych dziedzinach, zespół Tańczące Seniorki OUTW przygotował koncert charytatywny ze zbiórką funduszy na WOŚP. To była niezapomniana niedziela, pełna wrażeń i pozytywnych emocji dla wszystkich uczestników koncertu - słuchaczy OUTW, jego absolwentów i sympatyków oraz członków rodzin wykonawców ze swoimi pociechami, wspaniała uczta artystyczna i niezwykłe przeżycie.

Galeria zdjęć


REKLAMA
REKLAMA

W programie koncertu wystąpił zespół Tańczące Seniorki prowadzony przez pedagoga i animatora kultury Marię Wojtaszek, Teatrzyk Piosenki Sympatycznej pod kierunkiem Krzysztofa Ogórkiewicza oraz sekcja bębnów koreańskich, którą prowadzi Agnieszka Biegańska.

Program artystyczny składał się z sekwencji wokalnej, tanecznej i rytmicznej: piosenki o tematyce optymistycznej, tańce ludowe narodowe i europejskie  oraz  po raz pierwszy - dźwięki rodem z Korei. Koncert przebiegał w atmosferze radości i wspólnej zabawy, a zakończył się dla obecnych w auli Społecznej Akademii Nauk ponad 200 osób słodkim poczęstunkiem przy kawie. Podczas prowadzonych rozmów nie brakowało pochwał, entuzjazmu,  dobrego  słowa,  dzielenia się wrażeniami,  ogólnej radości i ciepła, jakie zawierają takie akcje charytatywne. 

Podczas tej fantastycznie przygotowanej i przeprowadzonej imprezy wolontariuszki - seniorki Renata Banaszak i Stefania Frencel zebrały na WOŚP 2.600,- złotych, 10E i złoty pierścionek ( na licytację ). Seniorzy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ostrowie Wielkopolskim pokazali nie pierwszy raz, że mają otwarte serca, że potrafią pomagać sobie i innym, że chętnie dzielą się dobrocią, życzliwością i szczerością.

Zespół Tańczące Seniorki, będący inicjatorem zorganizowania koncertu charytatywnego na rzecz WOŚP dziękuje wszystkim wykonawcom za wzbogacenie części artystycznej, za emocje, wigor i humor a członkom stowarzyszenia, ich przyjaciołom i sympatykom wraz z rodzinami za aktywne uczestnictwo w tym niezwykłym przedsięwzięciu.

                                                 inf: Kazimierz Nawrocki
 zdjęcia: Irena Szczembara
Adam Ulichnowski

REKLAMA
Tuba Redaktor

Udostępnij:


Komentarze

Linda
Witajcie moi drodzy ludzie, jestem Linda McDonald, obecnie mieszkająca w Austin Texas w USA. W tej chwili jestem wdową z trójką dzieci i utknąłem w sytuacji finansowej w kwietniu 2018 r. I musiałem refinansować i opłacić rachunki. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesem, a większość banków odmówiła mi kredytu, nie daj się zwieść tym oszustom, którzy nazywają ich pożyczkodawcami, wszyscy są oszustwem, wszystko czego chcą to twoje pieniądze i dobrze ich nie słyszysz, oni zrobili mi to dwa razy, zanim spotkałem pana Davida Wilsona, najciekawsze jest to, że moja pożyczka została przekazana mi w ciągu 74 godzin, więc radzę skontaktować się z panem Davidem, jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem pożyczki i masz pewność, że możesz go spłacić na czas, możesz skontaktować się z nim przez e-mail ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Brak kontroli kredytowej, brak podpisu z jedynie 2% oprocentowaniem, lepsze plany s

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Wtorek
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Ireny, Kleopatry, Witalisa
REKLAMA