AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

Młodzież SP 14 na nagraniach w Centrum Technologii Audiowizualnych

Nauka

"The show must to go" zespołu Queen w wykonaniu Julii Woźny, "Riptide" Vance'a Joya w aranżacji Agnieszki Torchalskiej, "Shallow" Lady Gagi i Bradleya Coopera zaśpiewane w duecie przez Agnieszkę i Piotra Paszkowskiego oraz jego utwór własny zabrzmiały w studiu dźwiękowym Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu.

Galeria zdjęć


REKLAMA
REKLAMA

To wszystko w ramach kolejnego wyjazdu uczennicy Szkoły Podstawowej nr 14 im. Powstańców Wielkopolskich i dwojga absolwentów jej oddziałów gimnazjalnych, do zawsze życzliwej instytucji kierowanej przez ostrowianina z krwi i kości: Roberta Banasiaka.
Za realizację dźwięku brawa należą się niezawodnemu Tomaszowi Rudzkiemu, a całość udało się zamknąć przy współpracy z Agnieszką Szarmach, szefową Działu Edukacji w CeTA.

Nagranie nie byłoby możliwe bez opieki p. Hanny Lesiewicz, opiekunki szkolnego chóru SP 14, która przygotowała młodzież, ćwicząc z nią poszczególne elementy wokalu. 

„Mury dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu, oddychające magią kina począwszy od 1954 roku (w ubiegłym roku przypadła więc 65. rocznica jej istnienia) odwiedziliśmy już po raz ósmy. I na pewno nie ostatni, ponieważ w planach są następne warsztaty” – podkreślił Roman Dolata, kierownik wycieczki.

Inf. SP14

REKLAMA
Tuba Redaktor

Udostępnij:


Komentarze

Linda
Witajcie moi drodzy ludzie, jestem Linda McDonald, obecnie mieszkająca w Austin Texas w USA. W tej chwili jestem wdową z trójką dzieci i utknąłem w sytuacji finansowej w kwietniu 2018 r. I musiałem refinansować i opłacić rachunki. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesem, a większość banków odmówiła mi kredytu, nie daj się zwieść tym oszustom, którzy nazywają ich pożyczkodawcami, wszyscy są oszustwem, wszystko czego chcą to twoje pieniądze i dobrze ich nie słyszysz, oni zrobili mi to dwa razy, zanim spotkałem pana Davida Wilsona, najciekawsze jest to, że moja pożyczka została przekazana mi w ciągu 74 godzin, więc radzę skontaktować się z panem Davidem, jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem pożyczki i masz pewność, że możesz go spłacić na czas, możesz skontaktować się z nim przez e-mail ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Brak kontroli kredytowej, brak podpisu z jedynie 2% oprocentowaniem, lepsze plany s

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Wtorek
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Ireny, Kleopatry, Witalisa
REKLAMA