AKTUALNOŚCIPowiatGm. Ostrów WlkpGm. RaszkówGm. OdolanówGm. SośnieGm. PrzygodziceGm. SieroszewiceGm. Nowe Skalmierzyce

Zimowisko w Wiśniowej

Gm. Raszków

W dniach 1-8 lutego w Wiśniowej k. Myślenic odbyło się zimowisko pn. "Aktywne ferie dla dzieci i młodzieży z naszych wsi", w którym uczestniczyło 45 osób z gminy Raszków. Głównym elementem wyjazdu były zajęcia socjoterapeutyczne prowadzone przez Marcina Lewonia. Uczestnicy udawali się też na pobliskie stoki narciarskie, gdzie z pomocą instruktorów poznawali tajniki jazdy na nartach bądź samodzielnie doskonalili swój warsztat narciarski.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Grupa odwiedziła Obserwatorium Astronomiczne w Wiśniowej oraz kilka większych małopolskich miejscowości: w Wadowicach zobaczyła Muzeum - Dom Rodzinny Jana Pawła II, w Krakowie uczestniczyła w warsztatach w Muzeum Etnograficznym oraz Pracowni i Muzeum Witrażu a także zażywała kąpieli w miejscowym parku wodnym, wreszcie w Bochni poznała historię Zabytkowej Kopalni Soli. Dodatkowymi atrakcjami zimowiska były kulig, pieczenie chleba, ognisko i dyskoteka. Wśród opiekunów znaleźli się Albin Bednarczyk, Jolanta Marszał, Karol Marszał i Beata Nowicka.

Wyjazd został dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego ze wsparciem środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Raszkowie. Organizatorem było Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa.

Inf. Karol Marszał

REKLAMA
Tuba Redaktor

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Piątek
Luty 2020
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
imieniny:
Eleonory, Lenki, Kiejstuta