AKTUALNOŚCIPowiatGm. Ostrów WlkpGm. RaszkówGm. OdolanówGm. SośnieGm. PrzygodziceGm. SieroszewiceGm. Nowe Skalmierzyce

Nagrody Starosty dla architektów – czekamy na zgłoszenia

Powiat

Mam przyjemność poinformować oraz jednocześnie zaprosić do udziału w konkursie przygotowanym przez Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim, któremu patronuje Karl Friedrich Schinkel- projektant jednego z najciekawszych zabytków Powiatu Ostrowskiego- Pałacu Myśliwskiego Książąt Radziwiłłów w Antoninie.

Konkurs adresowany jest do architektów lub zespołów architektów. Organizatorzą chcą promować najlepsze projekty i rozwiązania architektoniczne, które zostały zrealizowane na terenie Powiatu Ostrowskiego, bez względu na wielkość budynków i ich przeznaczenie. Planowane jest także nagradzenie projektu, których autorami są architekci prowadzący działalność na terenie Powiatu Ostrowskiego, a które powstały w różnych miejscach Polski lub poza granicami kraju.

Organizatorzy są przekonani, że taka formuła oraz zaproponowany charakter wyboru najlepszych prac pozwolą zbudować odpowiednią markę konkursu w środowisku architektów. Udział w nim jest bezpłatny, a  warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza w terminie do 28 lutego 2020 roku. Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie (załączony poniżej w formie pliku do pobrania). W trzeciej edycji konkursu oceniane będą realizacje oddane do użytku w ciągu dwóch ostatnich lat. 

Zachęcamy do udziału oraz prosimy o rozpropagowanie informacji o konkursie w środowisku architektów.

Inf. Zuzanna Jerzyk

ZałącznikiREKLAMA
Tuba Redaktor

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Sobota
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama