AKTUALNOŚCISportPiłka nożnaŻużelKoszykówkaPiłka ręcznaLekkoatletykaTenis stołowySiatkówkaPozostałe sporty

Tenisiści stołowi II ligi kończą rundę zasadniczą

Tenis stołowy

Nie było niespodzianek w meczach 11. i 12. kolejki II ligi tenisa stołowego. Komplet punktów zainkasował zarówno Ochman Raszków jak i Tajfun Ostrów. Niewiele do szczęścia zabrakło UKS-owi Daniszyn.

Lider rozgrywek – raszkowski Ochman oraz przedostatni w tabeli UKS Daniszyn, podejmowały u siebie drużyny Wametu Dąbcze oraz Polonię Śmigiel. Raszkowianie bez kłopotu odprawili obie drużyny wygrywając z Wametem 10:0, a z Polonią 8:2. Dużo więcej emocji towarzyszyło meczom w Daniszynie, ale ostatecznie beniaminkowi nie udało się sprawić niespodzianki i w obu meczach UKS przegrał 4:6.

Trzeci w tabeli Tajfun Ostrów grał u siebie z zajmującą czwarte miejsce MKTS Opalenicą oraz z zamykającą tabelę Luveną Luboń, wygrywając pewnie 9:1 i 10:0.

- Zagraliśmy dwa dobre mecze – mówi trener Tajfuna Robert Strzelczak. – Półtora miesięczna przerwa dobrze wpłynęła na naszych zawodników, którzy mogli spokojnie potrenować i efekty było widać podczas sobotnich meczów. Szczególnie cieszy nas wysokie zwycięstwo z Opalenicą, bo w pierwszej rundzie w Opalenicy szczęśliwie wywalczyliśmy remis. Mecz z ostatnią drużyną w tabeli Luveną Luboń potwierdził wyższość naszej drużyny nad gośćmi. Po tych dwóch wygranych meczach jesteśmy już pewni występu w play-offach, choć do rozegrania pozostały nam jeszcze dwa mecze.

Dwie ostatnie kolejki przed fazą play-off odbędą się 21. marca. W nich dojdzie do meczów na szczycie tabeli – Ochman Raszków podejmować będzie wicelidera Piasta Ostrzeszów oraz Tajfuna Ostrów. Z tymi samymi rywalami mierzyć się będzie UKS Daniszyn.

REKLAMA
Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

31
Wtorek
Marzec 2020
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
242526272829
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Balbiny, Kamila, Kornelii