AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

8 marca z Ostrowskimi Seniorkami

Kącik Prasowy

Każdy miesiąc ma swój wyjątkowy dzień. Nie inaczej jest w przypadku miesiąca marca, który bezdyskusyjnie należy do płci pięknej. Z racji, iż obchodzony 8 marca Dzień Kobiet to święto międzynarodowe, niemożliwe, aby nie było o nim głośno w środowisku ostrowskich seniorów. Są to każdego roku chwile, kiedy w sympatycznej atmosferze możemy porozmawiać z bliskimi, przyjaciółmi i znajomymi, a przy okazji mile spędzić czas.

Galeria zdjęć


Tak też było w niedzielę 8 marca tego roku, kiedy prawie 100 Pań spotkało się w Restauracji Borowianka, aby przy kawie, napojach o różnym kolorze i smaku, ciastach, deserach, owocach i innych smakołykach oraz tradycyjnej lampce wina świętować ten dzień. Organizatorem tego spotkania był zarząd rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Ostrowie Wielkopolskim.

Wszystkie panie i zaproszonych gości powitał przewodniczący zarządu Jerzy Waliduda składając paniom życzenia szczęścia, zdrowia, zadowolenia, pogody ducha, wiele radości i od bliskich moc serdeczności. Panowie z zarządu PZERiI wręczyli każdej z pań piękną, czerwoną różę. Było ciepło i nastrojowo. Z męskich ust panie usłyszały, jak są ważne i cenione, niezbędne w codziennym życiu każdego mężczyzny. Dodatkowo o swojej integrującej roli w rodzinie i środowisku, o tym, że to dzięki nim nasze życie jest ciekawsze, barwniejsze, pełne kolorowych chwil i przeżyć.

Wiele serdecznych życzeń seniorki usłyszały od obecnych na spotkaniu gości w osobach: pani Krystyny Sikory - asystentki senator Ewy Mateckiej oraz pana Zdzisława Mielcarka - dyrektora kancelarii prezydent Beaty Klimek. Nie zabrakło przy tym ciepłych słów na temat kobiet i ich roli w życiu społecznym. Panie z wdzięcznością przyjęły gorące życzenia, aby mimo biegu lat, zawsze kochały cały świat, aby duchem młode były i z problemów nic sobie nie robiły, jak również pociechy z dzieci i wnuków oraz uśmiechu na co dzień,  a nie tylko od święta.

Spotkanie pań w Borowiance uświetniła Kapela znad Baryczy z Odolanowa. Godzinny koncert z dedykacją muzyczną od kapeli dla wszystkich pań zgromadzonych na sali ze starym, a wciąż aktualnym przebojem "Za zdrowie Pań" potwierdził, że nie liczy się wiek, ale serce i pasja. Kapela zagrała wiązankę znanych wszystkim piosenek biesiadnych, które z muzykami śpiewała cała sala. Potem był toast lampką wina i odśpiewanie sto lat.

To były dla wszystkich niezapomniane chwile, które na długo pozostaną sympatycznym wspomnieniem.

Wszystkim Paniom, z okazji ich Święta, życzymy zbierania z życia tylko najlepszych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń.

                                                                  Inf. Kazimierz Nawrocki
  Fot. Grzegorz Graj

REKLAMA
Tuba Redaktor

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Libuszy, Wacławy, Wacława
REKLAMA