AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

„Gwiazda” błyszczy – nawet w kwarantannie

Rozrywka i kultura

O tym, że aktywność artystyczna może przenieść się do „sieci” przekonujemy się każdego dnia. Okazuje się, że w ten sposób można również brać udział w konkursach artystycznych!

Wydawać by się mogło, że gdy siedzimy w domach nic się nie dzieje i niewiele można zrobić, szczególnie na polu artystycznym. Otóż, nic bardziej mylnego! Tancerki Grupy Baletowej Gwiazda – Zuzia Jarocka i Hania Szczepaniak postanowiły w tym czasie wziąć udział w konkursie tanecznym, który odbywał się zdalnie.

Aby wziąć udział w rywalizacji w 1. Polish Dance Home Cup należało nagrać filmik ze swoim występem w warunkach domowych. I choć nie było to łatwe, zarówno od strony organizacyjnej, jak i artystycznej, to młode ostrowianki poradziły sobie doskonale i na tle konkurentek z całej Polski zajęły wysokie lokaty, plasując się w czołówce konkursu: Zuzia Jarocka zajęła 1. miejsce, a Hania Szczepaniak - 4. miejsce.

Gratulujemy zarówno dziewczynom, jak i pani Patrycji Stenderze, która przygotowała obie choreografie i  zgłosiła je do przeglądu konkursowego. Jak widać, chcieć to móc!

Okazuje się, że czas kwarantanny nie jest w Gwieździe czasem przestoju. Dziewczyny nie tracą kontaktu z tańcem: regularnie odbywają zajęcia on-line, ćwiczą w domu, w ogrodzie, wszędzie, gdzie to możliwe i czekają z utęsknieniem na zajęcia w studio.

Korzystając z okazji zachęcamy wszystkich naszych czytelników do aktywności w waszych domach i pielęgnowania zasady #zostańwdomu i ćwicz!

REKLAMA
Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

31
Niedziela
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Anieli, Feliksa, Kamili