AKTUALNOŚCINa SygnalePolicjaStraż PożarnaZdrowieStraż Miejska

Fumigator dla szpitala – każdy może pomóc!

Zdrowie

Na stronie zrzutka.pl uruchomiono zbiórkę pieniędzy na zakup fumigatora dla ostrowskiego szpitala. To profesjonalne urządzenie do dezynfekcji pomieszczeń, które ma ułatwić pracę personelu ostrowskiej placówki.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że szpitale to kluczowe miejsca na froncie walki z koronawirusem. Z jednej strony w szpitalach leczone są osoby zakażone, wymagające intensywnej pomocy lekarskiej, z drugiej strony – pacjenci leczeni na inne choroby są najbardziej narażeni na atak niewidzialnego wroga.

Aby móc skutecznie chronić pacjentów i personel przed ryzykiem zarażenia koronawirusem potrzebna jest systematyczna dezynfekcja pomieszczeń. Dezynfekcja fumigacyjna, czyli dezynfekcja poprzez zamgławianie to proces rozpylania w zamkniętych pomieszczeniach środka dezynfekującego. Fumigator to urządzenie, które nie tylko dokonuje tego rodzaju dezynfekcji, ale również archiwizuje w pamięci wykonaną pracę, pozwalając na weryfikację wykonanych działań.

Ostrowski szpital na razie posiada jedno takie urządzenie, dwa kolejne zostały już zamówione, nie mniej potrzeby są znacznie większe. Stąd inicjatywa by w ramach zbiórki społecznej pomóc szpitalowi w nabyciu kolejnego fumigatora.

Zachęcamy czytelników Tuby do włączenia się w tą akcję. Liczy się każda złotówka!

Przejdź na stronę zrzutki.

Zbiórkę organizuje grupa #Ostrów ma moc!

REKLAMA
Darek Potasznik

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

31
Niedziela
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Anieli, Feliksa, Kamili