AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPrzetargi i komunikatyWybory

ZOO Centrum Żywienia z karmą dla schroniska

Miasto

ZOO Centrum Żywienia z ul. Limanowskiego przekazała 63 kilogramy suchej i mokrej karmy dla schroniska dla zwierząt. Reprezentująca firmę Ewa Szwed dostarczyła ją do ostrowskiego Urzędu Miejskiego, gdzie trafiła do rąk Agnieszki Nowickiej, kierownik schroniska. Na swoim profilu w mediach społecznościowych, firma zachęca, by w tym trudnym czasie pomagać bezdomnym zwierzakom.

- Bardzo dziękuję za ten piękny gest. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w trudnych momentach życia, więc możemy zdecydowanie stwierdzić, że schronisko dla bezdomnych zwierząt zyskało właśnie wspaniałego przyjaciela – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Karma przekazana została w ostrowskim Urzędzie Miejskim na ręce Agnieszki Nowickiej, kierownik Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim. W tym miejscu przebywa obecnie 160 psów i 3 koty.

- Bardzo się cieszę, że nasze schronisko może liczyć na pomoc ostrowian – ale nie tylko. Nawet w czasie, gdy było zamknięte mieszkańcy dzwonili, przywozili karmę, czasem zostawiali pod bramą. Szkoły, które przed zamknięciem organizowały zbiórki również ją dostarczały. Wspaniale jest widzieć, że mieszkańcy Ostrowa myślą o bezdomnych czworonogach, martwią się ich losem i pomagają w ich opiece. Im wszystkim z całego serca dziękuję – zapewnia Agnieszka Nowicka. 

Po przerwie w możliwości przebywania w schronisku gości związanej z trwająca epidemią, od 22 kwietnia jest ono znów otwarte dla odwiedzających, wolontariuszy i osób współpracujących ze schroniskiem.

Zachęcamy do odwiedzin, wspólnych spacerów, a szczególnie do adopcji tych oddanych człowiekowi zwierząt.  

 

Inf. Artur Kołaciński

Biuro Prasowe UM

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Sobota
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama