AKTUALNOŚCIPowiatGm. Ostrów WlkpGm. RaszkówGm. OdolanówGm. SośnieGm. PrzygodziceGm. SieroszewiceGm. Nowe Skalmierzyce

Dla Młodych Par - warsztaty jakich jeszcze nie było!

Powiat

Początek organizacji wesela to dla wielu przyszłych par czas ważnych decyzji. Towarzyszy im zarówno radość, jak i zagubienie, co zrobić, żeby wyszło idealnie.

Przygotowaniom weselnym często towarzyszą rodzinne konflikty i olbrzymia presja. Co zrobić, żeby proces organizacyjny był choć trochę przyjemny i niósł pozytywne wspomnienia na lata?

Okazuje się, że kluczowy jest sam początek przygotowań, kiedy pary młode podejmują decyzję o tym, że w ogóle organizują wesele, jaki będzie miało charakter, budżet, gdzie się odbędzie i z iloma gośćmi.

Każdy z tych elementów będzie miał swoje konsekwencje na kolejnych etapach przygotowań. Dlatego właśnie te początkowe decyzje mają tak duże znaczenie. Pary Młode często pozbawione są rzetelnej wiedzy o organizacji wesel i praktycznych porad o tym, jak się za wesele zabrać: od czego zacząć, w jakiej kolejności, co będzie potrzebne i w jakiej to wszystko jest cenie.

 

Najlepszy prezent (przed)ślubny dla Młodych Par

Profesjonalne wsparcie młodych par w organizacji wesela ma ogromne znaczenie dla ich samopoczucia, efektu końcowego wyjątkowego dnia oraz ich portfela. W odpowiedzi na to wyzwanie powstały pierwsze tego rodzaju warsztaty dla Par Młodych w formie weekendowego wyjazdu lub też online.

Celem warsztatów jest profesjonalne przygotowanie par młodych do organizacji własnego wesela. Na czym polega owa własność? Na tym, aby pary młode miały przekonanie do wyborów, które podejmują, nawet, jeśli robią to z rodzinami, znajomymi czy specjalistami.

- Nadszedł czas świadomych wesel, zaprojektoanych przez pary młode, które są w stanie maksymalnie wykorzystać potencjał swojego przyjęcia - mówi wedding planerka Kasia Potasznik. - W swojej pracy wiele razy spotykamy się z wątpliwościami, problemami i poczuciem, że pary młode, a najczęściej panny młode, są z tym wszystkim pozostawione same sobie. Zastanawiają się, jakie wybrać usługi, o czym rozmawiać, ile to powinno kosztować i co zrobić, że na końcu nikt nie popełnił żadnej gafy. A dobrze przygotowana organizacja wesela, oparta na świadomych wyborach naprawdę może być miłym wspomnieniem.

Zajęcia na warsztatach prowadzone są przez Kasię Potasznik - założycielkę agencji Kasia Potasznik Weddings, doświadczoną organizatorkę prestiżowych ślubów i wesel w plenerze, autorkę portalu "Ślub w plenerze". Kasia od wielu lat wspiera młode pary w organizacji wesel, a dziś w innowacyjny sposób dzieli się swoim autorskim systemem pracy z przyszłymi nowożeńcami.

Szczegółowe informacje o kursie:
https://www.bagatela.com.pl/wesela/kurs-online/

 

Czego można spodziewać się po warsztatach?

Pary Młode mają do wyboru trzy możliwości: indywidualne konsultacje, kurs online, który startuje już 4 lipca oraz intensywne weekendowe warsztaty we wrześniu.

Każda z tych form opiera się na zwiększeniu świadomości par młodych poprzez określenie wizji, oczekiwań i wyobrażeń na temat swojego wesela. Bazuje na zestawieniu ich z możliwościami, wyposażeniu uczestników w cenną wiedzę o branży ślubnej w Polsce oraz przygotowaniu solidnego planu działania i sensownego budżetu.

- Jestem spokojna o każdą parę młodą, które zdecyduje się na takie wsparcie. Wiem, że ta wiedza jest bezcenna i powinna być przekazana tuż po zaręczynach wszystkim zakochanym - podsumowuje Kasia Potasznik.

Kurs online dedykowany jest dla osób, które wolą pracę we własnym tempie, indywidualnie. Odbywa się on przez 21 dni w trzech modułach: dobry początek, dobry plan i dobra komunikacja.

Warsztaty to z kolei propozycja dla par, którym trudno znaleźć czas na organizację wesela i wolą zająć się wszystkim raz, a porządnie pod okiem profesjonalisty. Wspólny weekend we dwoje poświęcony organizacji wesela to najlepsza podróż przedślubna w słusznej sprawie.

Więcej informacji o warsztatach:
https://www.bagatela.com.pl/wesela/warsztaty-dla-par-mlodych/

 

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

9
Czwartek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Hieronima, Palomy, Weroniki