AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

Rozpoczęcie wakacji w Klubie Stara Przepompownia!

Rozrywka i kultura

Kultura powoli wraca do życia, a co za tym idzie kolejne kluby organizują różne nowe wydarzenia. Jednym z nich jest "Rockowe Rozpoczęcie Wakacji", które odbędzie się 26.06 w Klubie Stara Przepompownia. Podczas imprezy zagra ostrowski zespół "Bosscy".

– Bosscy to zespół wywodzący się z Ostrowa Wielkopolskiego, który zaprosi was w podróż po największych przebojach polskiego rocka. W trakcie naszych koncertów zabrzmią dobrze znane wszystkim riffy Dżemu, charakterystyczna gitara Janka Borysewicza, czy też klimatyczne melodie grupy Myslovitz. Muzyka to nasza pasja, spotkaliśmy się po to, żeby spędzić miło czas i grać utwory, które lubimy i czujemy co mamy nadzieję słychać w trakcie naszych występów. Nasz repertuar liczy obecnie około 35 utworów, które w zdecydowanej większości to największe przeboje Polskiego Rocka co pozwala nam zagrać zarówno godzinny koncert, jak i wypełnić cały wieczór w Pubie i czy też na imprezie okolicznościowej – możemy przeczytać na facebookowym wydarzeniu. 

Zespół powstał z inicjatywy wokalisty Adama Wasieli i basisty Grzegorza Michalaka, a pierwszy skład uzupełnili gitarzyści Tomasz Tomalak i Rafał Skowronek, oraz perkusista Piotr Powalisz. Od początku swojego istnienia zespół korzysta ze wsparcia Gminnego Ośrodka Kultury w Wysocku Wielkim, który udostępnia nam salę do prób oraz otacza szeroką opieką techniczną i merytoryczną za co szczególne podziękowania należą się jego dyrektorowi Adamowi Wasieli. Skład Bosskich z różnych względów na przestrzeni czasu ulegał zmianie. Z zespołem grał przez pewien okres perkusista Patryk Mikulski, szukaliśmy też wokalisty po tym jak ze względów czasowych ze śpiewania w grupie zrezygnował Adam Wasiela. Ostatecznie jednak po dołączeniu do zespołu najpierw wokalisty Marcina Darmosza, następnie gitarzysty Jacka Racza a ostatnio perkusisty Macieja Kotońskiego skład zespołu się ustabilizował i prezentuje się tak:

 

Marcin Darmosz - wokal
Jacek Racz - gitara
Grzegorz Michalak - bas
Maciej Kotoński - perkusja
Rafał Skowronek - gitara

 


Koncert odbędzie się w piątek, 26.06.2020, o godz. 21:30 w Klubie Stara Przepompownia. 
Bilety w cenie: normalny 25 zł / VIP 35 zł do kupienia na stronie: 

https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-bosscy-rockowy-karnawal-ostrow-wielkopolski-klub-stara-przepompownia-58187?id=289173
 

Info: www.bosscy.pl

Julia Latajka

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Styczeń 2021
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Anieli, Juliana, Przemysława