AKTUALNOŚCIPowiatGm. Ostrów WlkpGm. RaszkówGm. OdolanówGm. SośnieGm. PrzygodziceGm. SieroszewiceGm. Nowe Skalmierzyce

Marzena Wodzińska złożyła rezygnację

Powiat

Marszałek Marek Woźniak dość lakonicznie uzasadniał wniosek o odwołanie Marzeny Wodzińskiej, tłumacząc ją potrzebą „usprawnienia nadzoru i zwiększenia efektywności Urzędu Marszałkowskiego, poprawienia stanu relacji międzyludzkich wewnątrz i na zewnątrz Urzędu Marszałkowskiego, a także udrożnienia kanałów komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej”. W odpowiedzi Marzen Wodzińska złożyła rezygnację z pełnionej funkcji, która została przyjęta przez radnych Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. 29 czerwca była już Członek Zarządu Województwa złożyła oświadczenie, którego treść prezentujemy poniżej:

Szanowni Państwo, 

W dniu dzisiejszym kończę swoją prawie sześcioletnią pracę na stanowisku Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego. W trakcie tego czasu dużo udało się zrobić, ale wiele wyzwań było jeszcze przede mną.

Moją główną dewizą zawsze była, jest i będzie pracowitość, dlatego jestem przekonana, że podległe mi w strukturach Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu obszary zostawiam w dobrej kondycji. Zawsze dbałam o to, aby Wielkopolska Południowa nie była pomijana przy podziale środków, a rozwój całego województwa był zrównoważony i z tego jestem najbardziej dumna

Bardzo dziękuję wszystkim moim współpracownikom za zaangażowanie i życzliwość, ale przede wszystkim za zbudowane relacje. Wśród nich są osoby, o których mogę powiedzieć, że są i mam nadzieję, nadal będą dla mnie kimś więcej niż tylko współpracownikami. Jednocześnie życzę wszystkim powodzenia oraz wielu sukcesów zawodowych i osobistych.

Pozostaję Radną Sejmiku Województwa Wielkopolskiego i obiecuję nadal zabiegać o sprawy Południowej Wielkopolski.Wiem, że nie mogę zawieść zaufania prawie 30 tys. mieszkańców tej części województwa, dlatego możecie Państwo być pewni, że nie zaprzestanę w działaniu i będę nadal aktywnym samorządowcem.


z poważaniem, 

 

Marzena Wodzińska
 

Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego

 

REKLAMA
Redaktor Tuba

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Poniedziałek
Sierpień 2020
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Bianki, Borysa, Wawrzyńca