Pechowa porażka Odolanovii

Dwie bramki z rzutów karnych stracili piłkarze Odolanovii przegrywając na własnym boisku z LKS-em Gołuchów 0:2.

Nie takiej inauguracji 4 ligi spodziewali się kibice na stadionie Miejskim im. gen. Glabisza w Odolanowie. Po niespodziewanym zwycięstwie nad Obrą w Kościanie, można było się spodziewać równie dobrego wyniku w sobotnim meczu z LKS-em Gołuchów.

Tymczasem wszelkie plany gospodarzy zburzył już w 6 minucie rzut karny podyktowany dla LKS-u, którego goście zmienili na gola. W tej sytuacji zamiast o wygranej, trzeba było myśleć o odrabianiu strat i jak to często w piłce bywa – gdy się za mocno chce, wychodzi dokładnie na odwrót. W 29 minucie po jednej z akcji LKS-u sędzia ponownie wskazał na „jedenastkę”, którą po raz drugi bezbłędnie wykorzystał Krystian Benuszak. Wynik 0:2 i lejący się żar z nieba nie zachęcały do walki. Goście z kolei umiejętnie bronili zdobytej przewagi i dwubramkowe prowadzenie dowieźli do końca meczu.

Odolanovia Odolanów - LKS Gołuchów 0:2 (0:2)

bramki: Krystian Benuszak (6’ i 29')

Odolanovia: D. Mesnerowicz, D. Bąk, P. Sikora, M. Kamiński, P. Zadka, P. Perz, K. Krystek, M. Motylewski, M. Poślednik, J. Bąk, J. Kłobusek

rez. B. Jarysz,K. Hoffgunst, N. Modrzyński, J. Kraska, P. Skrzypczak, Sz. Celmer