Dobrze się zaczęło, lecz skończyło źle

Piłkarze Centry przegrali na wyjeździe 1:3 z Wartą Międzychód w meczu 2 kolejki IV ligi.

Po zwycięstwie na inaugurację nad beniaminkiem IV ligi, wydawało się, że piłkarze Centry pójdą za ciosem i zainkasują kolejne trzy punkty. Pierwsze minuty meczy w Międzychodzie pokazały, że gospodarze mają podobne plany, w związku z czym przez ponad pół godziny oba zespoły toczyły wyrównany bój, lecz żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć bramki. Sztuka ta udała się w końcu ostrowianom - w 38 minucie Nikodem Grząka wykończył akcję Centry celnym strzałem na bramkę rywali dając swojej drużynie prowadzenie 1:0. Niestety nie dany było gościom długo cieszyć się z prowadzenia - tuż przed przerwą gospodarze zdobyli wyrównującego gola i to oni schodzili do szatni w lepszych nastrojach.

Po przerwie zarysowała się przewaga warciarzy, którą udokumentowali oni zdobyciem dwóch bramek. Centra nie potrafiła odpowiedzieć na żadne z tych trafień i ostatecznie 3 punkty zostały w Międzychodzie.

Warta Międzychód - Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 3:1 (1:1)