Pogoń tylko na remis

Pogoń Nowe Skalmierzyce zdobyła 1 punkt po wyjazdowym remisie 1:1 z Tarnovią Tarnowo Podgórne.

Oba zespoły liczyły w sobotnim meczu na komplet punktów i oba schodziły z boiska w Tarnowie Podgórnym z niedosytem. Spotkanie lepiej rozpoczęli skalmierzyczanie – już w 14 minucie akcję Pogoni celnym strzałem wykończył Mateusz Nogaj. Prowadzenia 1:0 nie udało się gościom dowieźć do przerwy, gdyż na pięć minut przed końcem pierwszej połowy gospodarze doprowadzili do wyrównania.

Po przerwie jedni i drudzy szukali okazji by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, jednak przeprowadzaniu błyskotliwych akcji nie sprzyjała wysoka temperatura. Ostatecznie obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów.

Tarnovia Tarnowo Podgórne - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:1 (1:1)