AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

„40 milionów serc”

Kącik Prasowy

Na polskim rynku pojawiła się moneta o nominale „40 milionów serc”. To kolejny etap akcji organizowanej przez fundację „Pomaganie Jest Trendy” mającej jednoczyć Polaków wokół wspólnych problemów.

Monety „40 milionów serc” ukażą się w dwóch wersjach. Limitowana wersja z 24 karatowego złota liczyć będzie zaledwie 10 sztuk, z czego pierwsze dwa egzemplarze trafią do Prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego jako do osób, które zgodnie z tym co pokazała II tura kampanii wyborczej, mają ogromną moc sprawczą na to, aby Polacy znów usiedli symbolicznie przy jednym stole, bez względu na przekonanie, wygląd, wyznanie czy płeć.

- Polityka bez wątpienia jest jednym z głównych ognisk epidemii nienawiści, jaka w ostatnich latach dzieli świat, w tym Polskę. Naszym  zdaniem to właśnie jej główni przedstawiciele muszą w pierwszej kolejności nauczyć się miłości, aby móc ją wszczepić w niemalże 40 milionów bijących serc Polaków w kraju. Dopóki politycy na najwyższym szczeblu nie nauczą się podawać sobie życzliwie ręki i nie zmienią retoryki, skupiając się  na tym co ich obecność w polityce może stać się dla nas wartością, zamiast na tym co konkurencja robi źle lub nie robi”, dopóty sytuacja będzie się pogłębiać, stąd ta akcja i stąd zachęcamy do jej poparcia wspomnianych polityków dwóch czołowych obozów władzy – wyjaśnia Krzysztof Gorzkiewicz, prezes fundacji Pomaganie Jest Trendy.

Moneta ukaże się również w wersji wykonanej ze stopu nordic gold i będzie dostępna do nabycia dla wszystkich poprzez kanał www.40milionowserc.pl oraz stronę fundacji www.pomaganiejesttrendy.com.pl. Emitentem monet będzie Mennica Sudecka we współpracy z Fundacją Pomaganie Jest Trendy, a całkowity zysk ze sprzedaży monet zasili budżet programu zabezpieczającego oddziały noworodków w polskich szpitalach przed nawrotem i skutkami wywołanymi Covid 19. Monetą będzie też można płacić w trakcie tegorocznej imprezy motoryzacyjnej Charity Ride with The Stars, która odbędzie się w Kaliszu 30 sierpnia.

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Środa
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Geraldy, Honoriusza, Wery
REKLAMA