AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

Marzena Wodzińska zastąpiła Andrzeja Strykowskiego na funkcji prezesa RZZO

Miasto

Decyzją Rady Nadzorczej z 2 września br. ze stanowiska prezesa zarządu Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów odwołany został Andrzej Strykowski, a na jego miejsce powołana została Marzena Wodzińska.

Nowa prezes RZZO to dotychczasowa członkini zarządu województwa wielkopolskiego, która problematykę gospodarki odpadami i ochrony środowiska zna biegle z racji jej nadzorowania w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego oraz w Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Marzena Wodzińska jest również specjalistką w zakresie ekonomii, prawa finansowego oraz rachunkowości, z ponad 25 letnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie bankowości. Wiedzę z zakresu księgowości, finansów publicznych, finansów przedsiębiorstw, projektów inwestycyjnych, prawa gospodarczego, cywilnego, zarządzania i ubezpieczeń zdobyła na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

- Jestem przekonana, że decyzja Rady Nadzorczej o powierzeniu Pani Marzenie Wodzińskiej funkcji Prezesa Zarządu RZZO – to odważny i zdecydowany krok w stronę nowego otwarcia w działalności tej spółki. Przed nową panią prezes stoją wymagające i trudne zadania, jednak znając jej pracowitość, profesjonalizm i oddanie sprawom, których się podejmuję – jestem pełna nadziei wobec jej nowej roli w RZZO. Pragnę również złożyć podziękowanie za dotychczasową pracę panu prezesowi Andrzejowi Strykowskiemu, który prezesem spółki RZZO był od początku jej powstania, a który od chwili obecnej swoją działalność będzie koncentrował w strukturze zarządu  Zakładu Oczyszczania i Gospodarki Odpadami "MZO" S.A. – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

 

Inf. Artur Kołaciński

Biuro Prasowe UM

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Środa
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Geraldy, Honoriusza, Wery
REKLAMA