AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

Wernisaż Fotografii „Kobiecym spojrzeniem”

Rozrywka i kultura

Klub Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza na Wernisaż Fotografii „Kobiecym spojrzeniem”.

Klub Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza na kolejne spotkanie z fotografią. Już 3 września, będziemy mogli podziwiać wystawę fotograficzną, która prezentuje cztery kobiece spojrzenia na świat i ludzi. Początek o godzinie 19.

Kilka słów o autorkach:

Martyna Antczak (Fotografia): „To moja kolejna wystawa fotografii w Starej Przepompowni. Jestem szczęśliwa, że mogę̨ brać́ udział w kobiecym projekcie z bardzo bliską mi kobietą Agnieszką Przybyłowicz, łączy nas bardzo ciekawa historia. Tym razem chcę zaprezentować́ akty oraz portrety. Chodzi mi o ujęcie człowieka w odniesieniu do natury. Jesteśmy przecież̇ jej elementem, bez natury nie jesteśmy w stanie przeżyć́. Na moich zdjęciach chcę pokazać́ tę piękną zależność́.”

Sylwia Mucha (Fotografia): Sylwia Mucha, absolwentka malarstwa na Wydziale Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz socjologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Fotografka, kuratorka, uczestniczka wielu wystaw w kraju i za granicą. Współzałożycielka kolektywu artystycznego Grupa Ukryta.

Agnieszka Przybyłowicz (Fotografia): „Fotografując innych, poznaję siebie. Jest to akt wyzwalający i trudny jednocześnie, ale jakże uzdrawiający. Przed laty zamieniłam farby i pędzle na aparat i już się z nim nie rozstaję.”

Iwona Trzcińska: Absolwentka Wydziału Informatyki Społecznej Akademii Nauk w Łodzi oraz Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, fotografią i projektowaniem graficznym. Uczestniczka plenerów, wystaw indywidualnych i zbiorowych.

Kuratorem wystawy jest Małgorzata Margarita Dąbrówka. Plakat zaprojektowała Barbara Zabłocka.

Wernisaż odbędzie się o godzinie 19, w czwartek 3 września 2020 roku w klubie Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Raszkowskiej.

REKLAMA
Katarzyna Bystrzyńska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Środa
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Geraldy, Honoriusza, Wery
REKLAMA