AKTUALNOŚCIPowiatGm. Ostrów WlkpGm. RaszkówGm. OdolanówGm. SośnieGm. PrzygodziceGm. SieroszewiceGm. Nowe Skalmierzyce

Erasmus w Zespole Szkół im. Orła Białego w Korytach

Gm. Raszków

Erasmus+ to program UE wspierający kształcenie, szkolenie, młodzież i sport w Europie. Umożliwia on Europejczykom studiowanie, odbywanie szkoleń i zdobywanie doświadczenia za granicą. Projekt przebiega pod hasłem: „Acknowledge, Care, Emapthize – Promoting Tolerance”. W programie bierze udział szkoła podstawowa w Korytach, która w dniach 20-23 września 2020 r. gościła partnerów projektu Erasmus+ z Bułgarii.

REKLAMA
REKLAMA

Szkołę w Korytach odwiedziło sześcioro uczniów wraz z trojgiem opiekunów. Wspólnie spędzili intensywne trzy dni. Dzień pierwszy był dniem zapoznania się oraz zwiedzania okolicy. W tym dniu odwiedzili miasto powiatowe – Ostrów Wielkopolski, gdzie zwiedzili rynek oraz kompleks Piski Szczygliczka. Drugi dzień pobytu goście spędzili w szkole, gdzie powitała ich dyrektor Barbara Hofman, a  uczniowie  przekazali informacje o szkole i Gminie Raszków. Prezentacje przeplatane występami sportowymi i artystycznymi uczniów nagradzano gromkimi brawami. Następnie goście i uczniowie wzięli udział w  warsztatach dotyczących tolerancji. Zaprezentowano nagrany z tej okazji  film i przygotowaną wystawę prac.  Na koniec wykonano wspólnie słownik, zawierający proste i  użyteczne słowa, wykorzystywane przez  uczestników projektu.  Trzeciego dnia goście spotkali się z Burmistrzem Gminy i Miasta Raszków  Jackiem Bartczakiem, który oprowadził ich po naszym mieście. Odwiedzili Mini ZOO, raszkowski park, kościół oraz Szkołę Podstawową. W ratuszu odbyła się również wideokonferencja z pozostałymi uczestnikami projektu z Niemiec, Rumunii i Turcji. Wszystkie dni były bardzo intensywne i pełne ciekawych wrażeń.

Koordynatorem projektu ERASMUS+ w szkole jest nauczyciel języka angielskiego Katarzyna Kamzol, która przygotowała i otoczyła opieką gości. W przygotowaniu wizyty współpracowały Agata Marciniak oraz Zuzanna Degener. Z okazji wizyty gości z Bułgarii powstał folder informacyjny o Zespole Szkół im. Orła Białego w Korytach i projekcie ERASMUS+ przygotowany i opracowany przez wicedyrektora Danielę Moch.

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Bruce Davids
Pożyczki Ferratum Ferratum US, 318, 25 Goodlass Rd, L24 9HJ, Stany Zjednoczone. +1 (754) 2417737, ferratum.loans@gmail.com Witam wszystkich, czy obecnie przeżywacie poważny kryzys finansowy. Czy potrzebujesz pożyczki? Bank odmówił Ci przyjęcia i chcesz, aby kredyt spełnił wszystkie Twoje potrzeby? - Nie ma problemu. Niezależnie od Twojej sytuacji finansowej. Oferujemy pożyczki hipoteczne, pożyczki komercyjne, pożyczki prywatne i pożyczki wyłącznie w celach edukacyjnych.? Nie szukaj więcej, ponieważ możemy pomóc Ci zabezpieczyć to, czego potrzebujesz. Pytania / wsparcie? - E-mail (ferratum.loans@gmail.com) (+17542417737) i otrzymaj odpowiedź w ciągu kilku godzin. Możemy pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki w wysokości od 5000 do 200 milionów USD na rozwiązanie Twoich problemów finansowych przy bardzo niskim oprocentowaniu wynoszącym 3% na okres od 1 do 30 lat (12-360 miesięcy). Ten program finansowania pozwala klientowi cieszyć się niską spłatą odsetek przez cały okres kredytowania po uzysk

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Poniedziałek
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Michaliny, Michała, Piotra
REKLAMA