Wilki lepsze od Odolanovii

W meczu dwóch beniaminków Odolanovia przegrała z Wilkami Wilczyn 2:3.

O losach sobotniego meczu rozstrzygnęła pierwsza połowa. Goście w 22 minucie objęli prowadzenie, które nie tylko potrafili utrzymać, ale jeszcze tuż przed przerwą podwyższyć na 2:0. Po przerwie wydawało się, że losy meczu będzie można odwrócić gdy w 50 minucie kontaktowego gola zdobył Karol Krystek. Zamiast jednak zdobyć drugą bramkę odolanowianie stracili trzecią i to bardzo szybko. Kolejna nadzieja, przynajmniej na remis, pojawiła się na kwadrans przed końcem meczu gdy gola na 2:3 zdobył Jakub Kłobusek. Goście jednak do ostatniej minuty bronili się umiejętnie i nie pozwolili wydrzeć sobie cennego zwycięstwa.

Odolanovia Odolanów - Wilki Wilczyn 2:3 (0:2)