Ostrovia zwycięska po raz trzeci

Piłkarki Ostrovii odniosły trzecie zwycięstwo w drugoligowych rozgrywkach pokonując 4:2 Ziemię Lubińską Czerniec.

Domowy mecz z zajmującą ostatnie miejsce w tabeli ekipą Ziemi Lubińskiej był dla piłkarek Ostrovii z gatunku tych, w którym punktów stracić nie można. Mimo przenikliwego zimna ostrowianki rozpoczęły spotkanie z dużym animuszem, raz po raz zagrażając bramce przyjezdnych. Wydawało się, że bramka jest tylko kwestią czasu i tak też się stało – w 16. minucie Patrycja Golińska oddała strzał na bramkę rywalek, po którym piłka znalazła się w siatce. Dobra gra biało-czerwonych zwieńczona została jeszcze przed przerwą drugą bramką autorstwa Oli Krawiec.

Wydawało się, że w tej sytuacji druga połowa będzie dla gospodyń łatwiejsza, tymczasem po przerwie przyjezdne zdobyły bramkę kontaktową i znów zrobiło się nerwowo. W 72. minucie dobrze dysponowana Patrycja Golińska po raz drugi pokonała bramkarkę rywalek, ale i tym razem piłkarkom z Czerńca udało się zdobyć bramkę kontaktową po rzucie karnym w 79 minucie. W doliczonym czasie bohaterka meczu – Golińska ustaliła wynik spotkania pieczętując zwycięski mecz hat-trickiem.

TP Ostrovia Ostrów – Ziemia Lubińska Czerniec 4:2 (2:0)

bramki dla Ostrovii: Patrycja Golińska (16’,  72’, 92’),  Aleksandra Krawiec (34’)