AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

Dzień Patrona w SP 9

Nauka

Tegoroczne wspomnienie Świętego Jana Pawła II, patrona Szkoły Podstawowej nr 9 przypadające 16 października odbyło się pod hasłem „Totus tuus” – „Cały twój”.

Odniesienie do motywu maryjnego miało swoje uzasadnienie. Jan Paweł II chciał być nazwany papieżem „odpowiedzialnego rodzicielstwa”, papieżem rodziny, nad którą czuwa niewidzialna dłoń Maryi. Zawierzenie Matce Kościoła w wymiarze religijnym, duchowym a także pedagogicznym do końca obecne było w posłudze ziemskiego pielgrzymowania niestrudzonego papieża Polaka.

Wychodząc naprzeciw tej idei uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 postanowili nawiązać do hasła tegorocznego dnia papieskiego, ukazując wizerunek Matki Bożej w dowolnej technice plastycznej. By uniknąć drobnych powtórzeń a zarazem by urozmaicić zadnie, uczniowie poszczególnych klas mieli ukazać wizerunki Madonny czczone w wybranych województwach czy diecezjach. Przy wykonywaniu prac szczególną uwagę miano zwrócić na te miejsca kultu maryjnego, w których swoją obecność zaznaczył Karol Wojtyła, zarówno jako ksiądz, biskup i papież. W ten sposób powstała niepowtarzalna Galeria Mariali, która została zaprezentowana w holu szkoły.

Inf. SP 9

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Lord Nelson
Witamy w świecie Illuminati. Sprowadzanie biednych, potrzebujących i utalentowanych w blask sławy i bogactwa Zdobądź wiedzę, władzę, pieniądze, bezpieczeństwo, zdobądź uznanie w biznesie, wyścigu politycznym. Wznieś się na szczyt we wszystkim, co robisz, bądź chroniony duchowo i fizycznie! Wszystko to osiągniesz w mgnieniu oka, gdy zostaniesz inicjowany w WIELKIEJ ŚWIĄTYNI ILLUMINATI. Kiedy zostaniesz wprowadzony do ILLUMINATI EMPIRE, będziesz miał wiele korzyści, takich jak bogactwo, sława, dobre zdrowie. I więcej. Skontaktuj się ze świątynią przez WhatsApp +1(646)328-7046
obodubu monday
Witam każdego, mój Chcę użyć tego medium, aby docenić doktora obodubu w poniedziałek, wspaniałego rzucającego zaklęcia, który pomógł mi odzyskać mój związek z moim byłym kochankiem, kiedy skończył i odwrócił się ode mnie przez długi czas (6 miesięcy temu) On rzucił dla mnie zaklęcie iw ciągu 48 godzin po rzuceniu zaklęcia otrzymuję SMS-a od mojego byłego z informacją, że jest mu przykro z powodu bólu i łez, które mi zadał i że nie zrobi mi czegoś takiego w swoim życie. Byłem zaskoczony, ale później ponownie go przyjąłem. Każdy, kto ma ten sam problem lub inny, kto chce skontaktować się z rzucającym zaklęcia, powinien z radością skontaktować się z dr obodubu w poniedziałek teraz na ten adres e-mail: babadoctorobodubuspiritualhome@gmail.com lub możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem jego linii WhatsApp +2349058774809

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Wtorek
Styczeń 2021
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Lutosława, Normy, Pauliny