Ostrovia zwycięska po raz trzeci

Nie zwalniają tempa koszykarki Ostrovii. Biało-czerwone w swoim trzecim meczu odniosły trzecie zwycięstwo pokonując MUKS Bydgoszcz 92:75.

W niedzielnym spotkaniu ostrowianki nie stworzyły porywającego widowiska, dostosowując się nieco do poziomu rywalek, mimo to nie miały żadnych problemów z odniesieniem kolejnego zwycięstwa. Po wygranej 51:30 pierwszej połowie, w trzeciej i czwartej kwarcie biało-czerwone oddały nieco pole rywalkom, utrzymując jednak kontrolę nad wynikiem i gdyby nie nieco słabsza trzecia kwarta, pewnie przekroczyłyby granicę 100 punktów.

Kolejne spotkanie, za dwa tygodnie ostrowianki zagrają w Gorzowie, a tydzień później podejmować będą najgroźniejsze rywalki - niepokonaną ekipę Enei Poznań.

TS Ostrovia Ostrów - MUKS Bydgoszcz 92:75 (26:12, 25:18, 16:17, 25:28)

Ostrovia: Joks 30, Ster 16, Grzegorowska 10, Motyl 9,  Wołowicz 9, Nowicka 7, Parzeńska 6, Woźniak 3, Marciniak K. 2, Marciniak B., Płonka , Marczyk