AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywka i kulturaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyPolityka

Ślubowanie w Siódemce /foto/

Nauka

Pierwszoklasiści składają ślubowania, pomimo pandemii. Kolejna taka uroczystość odbyła się w SP 7.

Galeria zdjęć


Tegoroczne ślubowanie pierwszoklasistów, które odbyło się 20 października, miało niezwykły charakter. Po raz pierwszy uroczystość przyjęcia w poczet Szkoły Podstawowej nr 7 im. generała Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim nowego pokolenia jej wychowanków, odbyło się w zupełnie innych okolicznościach niż w minionych latach. Wirus, który rozprzestrzenił się na cały świat, nie pozwala szkołom na normalne życie, naukę, pracę i na wspólne świętowanie.

Ze względu na obostrzenia sanitarne związane z pandemią, ślubowanie  odbywało się bez udziału zaproszonych gości  oraz rodziców.  Mimo tych przeciwności, najmłodsi uczniowie Siódemki w pięknych, galowych  strojach i w maseczkach na twarzy, pełni zapału do nauki w obecności dyrekcji, wychowawców oraz starszych kolegów i koleżanek, ślubowali być dobrymi uczniami i godnie reprezentować swoją szkołę. Uroczystego pasowania na ucznia dokonała dyrektor szkoły Urszula Twardowska. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy pierwszoklasista od prezydent miasta Beaty Klimek otrzymał życzenia, dyplom oraz kuferek z niespodzianką. Nie zabrakło również prezentów od Rady Rodziców, która na tę okazję zakupiła dla uczniów obrazkowe słowniki języka angielskiego.

Ślubowanie uczniów klas pierwszych to bardzo ważne wydarzenie, dlatego w słowach dyrektor szkoły uczniowie usłyszeli życzenia radosnych i szczęśliwych  chwil  spędzonych w szkole, pięknych ocen, sukcesów, uśmiechu i przede wszystkim dużo zdrowia, aby móc każdego dnia przyjść do szkoły pogłębiać swoją wiedzę i budować nowe przyjaźnie. Po ślubowaniu uczniowie ze swoimi wychowawczyniami udali się na słodki poczęstunek.  

Uroczystość uświetnił występ artystyczny uczniów przygotowany pod kierunkiem pani Alicji Baranek i Elwiry Adamek.

Inf. SP 7

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Lord Nelson
Witamy w świecie Illuminati. Sprowadzanie biednych, potrzebujących i utalentowanych w blask sławy i bogactwa Zdobądź wiedzę, władzę, pieniądze, bezpieczeństwo, zdobądź uznanie w biznesie, wyścigu politycznym. Wznieś się na szczyt we wszystkim, co robisz, bądź chroniony duchowo i fizycznie! Wszystko to osiągniesz w mgnieniu oka, gdy zostaniesz inicjowany w WIELKIEJ ŚWIĄTYNI ILLUMINATI. Kiedy zostaniesz wprowadzony do ILLUMINATI EMPIRE, będziesz miał wiele korzyści, takich jak bogactwo, sława, dobre zdrowie. I więcej. Skontaktuj się ze świątynią przez WhatsApp +1(646)328-7046
obodubu monday
Witam każdego, mój Chcę użyć tego medium, aby docenić doktora obodubu w poniedziałek, wspaniałego rzucającego zaklęcia, który pomógł mi odzyskać mój związek z moim byłym kochankiem, kiedy skończył i odwrócił się ode mnie przez długi czas (6 miesięcy temu) On rzucił dla mnie zaklęcie iw ciągu 48 godzin po rzuceniu zaklęcia otrzymuję SMS-a od mojego byłego z informacją, że jest mu przykro z powodu bólu i łez, które mi zadał i że nie zrobi mi czegoś takiego w swoim życie. Byłem zaskoczony, ale później ponownie go przyjąłem. Każdy, kto ma ten sam problem lub inny, kto chce skontaktować się z rzucającym zaklęcia, powinien z radością skontaktować się z dr obodubu w poniedziałek teraz na ten adres e-mail: babadoctorobodubuspiritualhome@gmail.com lub możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem jego linii WhatsApp +2349058774809

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Niedziela
Listopad 2021
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Jakuba, Stefana, Romy
REKLAMA