Centra za trzy

3:0 pokonała Centra Krobiankę Krobia w zaległym meczu 17. kolejki Proeko IV ligi powracając w okolice podium ligowej tabeli.

Ostrowianie raz jeszcze pokazali, że w meczach wyjazdowych czują się dużo pewniej niż na własnym boisku. Nadzieje gospodarzy na bezbramkowy remis już w 10 minucie rozwiał Jakub Michalski pokonując bramkarza Krobianki. W dalszej części pierwszej połowy ostrowianie przeważali, ale drugiej bramki nie zdobyli.

Co się nie udało przed przerwą, udało się po przerwie - krótko po wznowieniu gry w drugiej połowie akcję Centry celnym strzałem do bramki wykończył Szymon Strączkowski, co pozwoliło ostrowianom kontrolować dalszy przebieg meczu, którego wynik ustalił na 3:0 Jakub Michalski w 79. minucie.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 0:3 (0:1)

bramki: Jakub Michalski (10' i 79'), Szymon Strączkowski (46)