Pewna wygrana Pogoni

Piłkarze Pogoni Nowe Skalmierzyce nie mieli żadnych problemów z pokonaniem Victorii Ostrzeszów wygrywając 4:0.

Choć Pogoń była faworytem konfrontacji z Victorią Ostrzeszów to mało kto się spodziewał, że wygrana przyjdzie skalmierzyczanom tak łatwo. Gospodarze pierwszą bramkę zdobyli już w 9. minucie po strzale Dawida Rączki, a dziesięć minut później na 2:0 podwyższył Adam Majewski. W kolejnych minutach goście próbowali zdobyć kontaktową bramkę nie potrafili jednak przedrzeć się przez obronę Pogoni. W 43. minucie skalmierzyczanie przeprowadzili szybką akcję skrzydłem, którą strzałem do bramki wykończył Dawid Rączka rozstrzygając praktycznie losy meczu.

W pierwszych minutach drugiej połowy raz jeszcze na listę strzelców wpisał się Dawid Rączka notując tym samym hat-trick i ustalając w ten sposób wynik spotkania, gdyż do końca meczu żadna więcej bramka nie padła.

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Victoria Ostrzeszów 4:0 (3:0)
bramki: Dawid Rączka (9', 43', 49'), Adam Majewski (19')